Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kanita 8 mar 2020, 2:01
    Fakt, poszłam lekko wystraszona, jak pewnie większość osób w takiej sytuacji, farmaceutki w DOZie wytłumaczyły. Fajną sprawą jest też konto pacjenta, wszystko w jednym miejscu uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 17 mar 2020, 11:24
    Też korzystam z konta pacjenta i e-recepty, lekarz wystawi, dostaje sms, wykupie w doz bez problemu, bardzo praktyczne.
    Cytuj
  • marg_1 17 mar 2020, 17:11
    Zwłaszcza teraz e-recepty to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno wiele osób je doceni. W DOZ sprawnie realizują i pomogą, jeśli ktoś boi się takich "nowości".
    Cytuj
  • Brigget 24 mar 2020, 12:21
    Mi też Pani w doz na początku powiedziała o co chodzi z tą e-receptą, potem założyłam konto pacjenta i mam wszystko w jednym miejscu.
    Cytuj
  • marg_1 27 mar 2020, 14:05
    Dokładnie, mam kilku znajomych, którzy sceptycznie podchodzili do e-recept, a w obecnej sytuacji zaczynają się do nich przekonywać.Ważne, żeby na początku się nie zrazić i trafić na dobrą aptekę, więc póki co będę polecać DOZ.
    Cytuj
  • Guziczka 29 mar 2020, 18:33
    Warto wspomagać szczególnie starsze osoby, które nie lubią zmian, ale moja babcia szybko przekonała się do E-recepty.
    Cytuj
  • Luiziana 30 mar 2020, 9:52
    U mnie tez nie było problemu z przestawienieniem starszych członków rodziny na e-recepty z naszą młodszą pomocą wszytsko jest teraz jak ma być
    Cytuj
  • Brigget 19 kwi 2020, 19:17
    Jak się okazuje teraz gdy wizyty u lekarzy i w przychodni są ograniczone do minimum to faktycznie e-recepta pokazuje jak bardzo jest wygodna.
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 21:08
    W tym momencie to super rozwiązanie, tym bardziej, że moja babcia od ponad miesiąca nie wychodzi w ogóle z domu. Dzwoni do mnie, podaje kod, ja idę do apteki DOZ i realizuję jej receptę bez problemy. Przynoszę leki pod drzwi uśmiech Cieszę się, że udało nam się zaznajomić z e-receptą przed tą pandemią.
    Cytuj
  • marg_1 22 kwi 2020, 9:35
    Dokładnie, ja też ostatnio zrealizowałam kilka nie swoich e-recept, w tych czasach to znaczne udogodnienieuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle