Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Gastroskopia, kto miał to badanie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gastroskopia, kto miał to badanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • latynowska8 21 mar 2011, 9:54
    Ok 10 minut, więc niedługo. Naprawdę da się znieść, nie warto narażać się na ryzyko i iść pod narkozę. To jest duże obciązenie dla organizmu, a gastroskopia może być co najwyżej troche nieprzyjemne.
    Cytuj
  • Hunny8 21 mar 2011, 11:33
    Może być nawet mniej niż 10 min, ale może trwac i pół godziny. Zależy od doświadczenia lekarza i co tam zobaczy, czasem pobierają próbki do badań, to się wydłuża.
    Cytuj
  • Blueberry28 21 mar 2011, 14:46
    U mnie trwało prawie pół godziny, bo pobierali mi własnie wycinki. Tylko że ja tego nie wspominam źle, przeszłam w życiu gorsze badaniaprzymrużenie oka Gastroskopia byla najwyżej nieprzyjemna, ale jak dobrze sie nastawiasz i wyobrażasz, że ta rurka to np nitka spaghetti do połknięcia to będzie ok! Przez jakies dwa dni po badaniu czułam jakbym miała wciąż w przełykyu tę rurke, ale to nic strasznego. Raczej śmieszne uczucie. Ogólnie to nie ma się czego bać, jak dostałam wynik tej gastroskopii to mi niesamowicie ulzyło, bo myslałam, że mam raka.
    Cytuj
  • Zoe87 21 mar 2011, 15:14
    Ja sobie czytałam przed badaniem jak to wyglada, wypytywałam i w efekcie byłam sina ze strachu, a moja mama prawie siłą mnie tam prowadziła! A okazalo sie, że to nie takie straszne, tylko gardlo mnie bolało potem przez kilka dni, bo mi ta rurrka podrażniła ostro.
    Cytuj
  • WitoldEs 21 mar 2011, 16:37
    Narkoza może być bardziej nieprzyjemna niż gastroskopia, a na pewno bardziej ryzykowna! Nie bądź tchórzem, dasz radę!
    Cytuj
  • D3niCle0 21 mar 2011, 19:52
    Ja jestem straszną histeryczką i trzy noce przed badaniem nie spałamuśmiech Ale niepotrzebnie sie tak stresowałam. Nawet stan podgorączkowy miałam z tych nerwów. Tak samo miałam przed maturą i egzaminem na prawkouśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 21 mar 2011, 20:49
    Właśnie też dostałam skierowanie na gastroskopięsmutny Cholernie się boję, ale mój brzuch mnie wykańcza i może wreszcie to badanie mi pomoże dowiedzieć się jaka jest przyczyna. Moja mama miała to badanie i mowi, że najgorszy jest odruch wymiotny przy wkładaniu rury, ale że mam się nie stresowaćprzymrużenie oka Mi już wszystko jedno, byleby mi to pomoglo.
    Cytuj
  • Kandydat 21 mar 2011, 23:01
    U mnie badanie trwało nie więcej niż 5 minut, dziwiłem się, że tak krótko.
    Cytuj
  • Cloudy 22 mar 2011, 0:22
    Kilka lat temu przeszłam to badanie i wiem jedno więcej bym nie poszła.
    Cytuj
  • Blueberry28 22 mar 2011, 1:14
    Cloudy napisał:Kilka lat temu przeszłam to badanie i wiem jedno więcej bym nie poszła.
    Tak? Nie poszłabyś gdybyś usłyszała od lekarza, że podejrzewa nowowtór? Nie sądzę. Boże, jak mnie denerwuje jak ktoś takie bzdury wypisuje.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum