Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak poprawić krążenie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak poprawić krążenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • 30m1n1k4 21 lut 2011, 17:07
    Odkąd pamietam mam zimne ręce i stopy. W ciązy było mi ciepło, ale teraz znów okropnie marznę, mamteż niskie ciśnienie. Chyba ciśnienie i krążenie to nie to samo, ale pewnie jakoś się łączy. Znacie jakieś sposoby żeby poprawić krążenie? Straszny zmarzlak ze mnie, niby nic, a uprzykrza życie:/
    Cytuj
  • birata 21 lut 2011, 17:22
    Zrób sobie kilka razy w ciągu dnia rozgrzewkę, kilka przysiadów, skłonów, wymachów rak. 5min wystarczy żeby pobudzić krążenie. Ja jak długo siedzę w pracy albo wieczorem w domu to też mi jest zaraz zimno.
    Cytuj
  • Trix74 21 lut 2011, 21:18
    Na cyrkulację krwi pomagają naprzemiennie prysznice, cieply i zimny. Moja mam miala problem z krążeniem w nogach, ciągle narzekała, że ma "ciężkie" nogi, że ja bola. Odkąd stosuje takie prysznice nie narzeka, mówi, że to naprawdę działa!
    Cytuj
  • birata 21 lut 2011, 23:42
    No ale to jakby inny problem prawda? My tu mówimy o marznięciu, nie o ciężkich nogach czy żylakach. Chociaż może na to też by pomogło... ja jak zmarznę to sobie raczje robie gorącą kąpieluśmiech
    Cytuj
  • Trix74 22 lut 2011, 7:41
    Mylisz się, problem jest zasadniczo ten sam tylko objawy inne - złe krążenie krwi. Mojej mamie tak przy okazji też jest często zimno, więc jak widać to sie jedno z drugim łączy. A jescze sobie przypomniałam, że mam na te nogi brała talbetki Venoruton.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 22 lut 2011, 11:34
    Ja bym raczej wolala inne metody niż wspomaganie farmakologiczne. Ten problem mam od zawsze, a nie chcę do konca życia być uzalezniona od tabletek... Poza tym z tego co kojarzę (reklamowali to w telewizji) to jest dla osób, które mają stojącą pracę itp, chyba jednak to troszke co innego niż mój problem... mnie nigdy nogi nie dokuczały, a w ciązy to się często zdarza.
    Cytuj
  • Barbra67 22 lut 2011, 13:54
    Jedno i drugie bierze się z problemow z cyrkulacja krwi, ale puchnące, bolące nogi i żylaki to raczej efekt błędów "mechanicznych" - dlugiego stania, uciskania nóg podkolanówkami i pończochami, chodzenie na szpilkach. A jak krążenie w całym organizmie jest zbyt słabe to wtedy się obniża temperatura ciała. Natomiast prawdą jest, że na jedno i drugie lekarze zalecają ruch!uśmiech Oprócz tego podobno cynamon ma dzialanie rozgrzewające.
    Cytuj
  • latynowska8 22 lut 2011, 15:49
    Przyprawy takie jak imbir, cynamon, kardamon rozgrzewają ciało. Ruch z całą pewnościa też, jednak jesli sie pracuje za biurkiem to ciężko nie marznąćuśmiech Wiem coś o tym. Te przyprawy są świetne do kawy, jest taka gotowa posypka nawet w pojemniczku z młynkiem tylko nie pamiętam jakiej firmy.
    Cytuj
  • kaziu 22 lut 2011, 17:34
    Kochane ja Wam polecam grzane winouśmiech Znam jeszcze inne sposoby na rozgrzewkę, można to zaliczyć do sportuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • 30m1n1k4 22 lut 2011, 18:52
    Akurat ruchu mi ostatnio nie brakuje... jestem w domu z malutkim dzieckiem, praktycznie caly dzień jestem w ruchu. A wieczorem jak usiądę na kanapie to momentalnie mam skostniałe z zimna stopy i dlonie. Mąż mówi, że jemu ciepło, dziecko też nie wygląda żeby marzło, taki maluszek, więc chyba ze mna jest coś nie tak:/
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum