Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak poprawić krążenie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak poprawić krążenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • PannaDziewanna 23 lut 2011, 19:17
    Rany mi też aż sinieją rece z zimna, chociaz chodze w rękawiczkach mam ciągle lodowate dłonie. A wcześniej jakos nie miała mtego problemu, nie wiem czy to na starość juz mi krązenie siadaprzymrużenie oka Moja babcia zawsze ma takie lodowate ręce brr. Chyba sie zapisze na aerobik, chociaż taka bez energii ostatnio jestem... ciężko sie zmobilizować.
    Cytuj
  • D3niCle0 23 lut 2011, 21:11
    Ja też byłam zmarzluchem, ale odkąd mam dziecko i nie mam czasu siąść na tyłku jakos przestało mi to dokuczaćprzymrużenie oka Mimo, że chodze na spacery w mróż, co wczesniej w życiu by mi się nie zdarzyło... ale pobiegam trochę z małym, potem wdrapiemy sie na drugie piętro i jak dochodze do domu to jestem wręcz zgrzana... a w zimowe wieczory nie ma to jak dobry drink na rozgrzewkęuśmiech Żubrówka albo żołądkowa z sokiem jabłkowym i cynamonem jest do tego idealnauśmiech Albo grzane winko.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 23 lut 2011, 23:36
    Nie róbcie matce karmiącej smaka na te drinki noooouśmiech Na razie zaczęłam się rano gimanstykować. Całe 15 minut w porywach, ale zawsze coś na początekprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 24 lut 2011, 6:45
    Na zimne stopy polecam krem cynamonowy z Avonu. Wmasować w stopy po kapieli, to już pobudzi krążenie, potem ciepłe skarpetki i stopy cieplutkie i zadbane przy okazjiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • wee3 24 lut 2011, 8:17
    To chyba wszystkie kobiety mają tę przypadłość, moj mąż powtarza, że prawdziwa kobieta ma zimne rece, zimne stopy i zimny tyłekprzymrużenie oka Sport na pewno pomaga, ale ja kiedys radziłam sie lekarza w tej sprawie i zalecił mi Varixinal. Pomogło, a z tego co sie orientuje to zażywa się go też na problemy żylakowe, więc to sie chyba jednak pokrywa wbrew temu co tu ktoś pisał.
    Cytuj
  • Trix74 24 lut 2011, 10:33
    Tak dokładnie, też znam ten lek. To są tabletki ziołowe z kasztanowca i arniki, mozna bez recepty w aptece kupić. Lekarze polecają to też na żylaki.
    Cytuj
  • Petinka 30 sie 2011, 14:08
    Warto zajrzeć do artykułu Jak poprawić krążenie - znajdziecie tam parę ciekawych sposobów. Mnie osobiście pomagają ćwiczenia - przysiady, pompki etc. Szczególnie zimą polecam uśmiech
    Cytuj
  • HaAnia 20 gru 2011, 12:35
    A czy wiecie, czy lek o nazwie Aescin pomaga na takie rzeczy? Znalazłam opis tutaj - encyklopedia leków, nazwa składnika aktywnego to escyna. To jest składnik obecny w wyciągu z kasztanowca, a na innej stronie pisali, ze to właśnie na problemy z krążeniem. Tylko nie wiem, czy to lek na takie poważne problemy kwalifikujące się do leczenia, czy właśnie na zimne stopy i ręce też mi pomoże uśmiech Bo niestety już o tym ta encyklopedia leków nie mówi smutny
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum