Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie witaminy przed ciążą?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie witaminy przed ciążą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • piggy55 24 maj 2019, 13:40
    jakie witaminy przed ciążą brałyście?
    Cytuj
  • izapixi 26 maj 2019, 20:58
    Przed ciążą i potem w trakcie brałam mamadha premium. Mój gin mi je polecił, kompletny skład, nie trzeba brać kilku rożnych preparatów bo mają te zalecane 5 składników. Zalezało mi żeby moje witaminy miały dużo dha i witaminy D, to opórcz kwasu foliowego bardzo ważne składniki zmniejzające problemy z płodności, wzmaciające kości i zęby wiele mam po porodzie narzeka na problemy z zębami dlatego tym bardziej warto o rtej witaminie pamiętać
    Cytuj
  • piggy55 21 cze 2019, 13:53
    czy to nie szkodzi, że nie ma żelaza?
    Cytuj
  • izapixi 25 cze 2019, 23:07
    Żelazo jest wskazane gdy jest anemia, mój gin mi mowil że jeśli jej nie mam to nie muszę brać, kwas foliowy też zmniejsza szansę na anemię a w mama dha to jest go sporo i ja żadnych niedoborów żelaza nie miałam, hemoglobina calą ciążę w normie
    Cytuj
  • karmelcia 29 cze 2019, 9:02
    tak z tym żelazem to faktycznie tak jest, ale na pewno musi to lekarz określić na podstawie twoich wyników, ja brałam kwas foliowy i to na długo przed ciążą, bardzo dobry jest folian naturell, jest niedrogi a ma bardzo dobry skład, bo ta forma kwasu jaką ma jest bardzo dobrze przyswajalna przez organizm, a wiadomo jak ważna jest suplementacja kwasu foliowego.
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 16:34
    Oprócz kwasu foliowego brałam naturell omega-3, wspomaga rozwój serca, mózgu i wzroku dziecka, opakowanie wystarcza na 2 miesiące. Lekarz mówił, że warto to przyjmować.
    Cytuj
  • izapixi 2 lip 2019, 22:38
    Po co brac kilka różnych suplementów skoro wszystko można mieć w jednym, ja wwszystkie zalecane 5 składników, czyli kwas foliowy, dha, witaminę d3, magnez i jod przyjmowałam w mamadha, ciesze się ze to było w 1 tabletc bo bym ię chyba pogubiła czego i ile mam brać.
    Cytuj
  • Petrova 26 lip 2019, 9:17
    Lilka32 napisał:Oprócz kwasu foliowego brałam naturell omega-3, wspomaga rozwój serca, mózgu i wzroku dziecka, opakowanie wystarcza na 2 miesiące. Lekarz mówił, że warto to przyjmować.
    Wiem, że powinno się brać, ale ja nienawidzę ryb. skrzywienie Czy to odbija się rybą potem?
    Cytuj
  • jarzebina 26 lip 2019, 9:18
    Samo DHA to raczej troche za mało. Co najmniej kwas foliowy i witaminę D powinno się jeszcze przyjmować, ale ptg zaleca jeszcze magnez i jod. Ja akurat też brałam mama dha premium. Bardzo dobrze się czułam i miałam świetne wyniki.
    Cytuj
  • Luiziana 26 lip 2019, 12:07
    Różne są witaminy i suplementy, które można stosować. Ja korzystam z apteki Do w necie. Bez wychozenia z domu przeglądam ofertę, fajnie mają wszystko opisane łącznie ze składem więc bez obaw można sobie zamówić witaminy na przyklad.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum