Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Klinika medycyny estetycznej Magiczna Klinika

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klinika medycyny estetycznej Magiczna Klinika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • kingajur86_gmail_com 19 maj 2019, 10:47
    Coraz częściej rozważam zabieg w klinice medycyny estetycznej. Zainteresowała mnie oferta kliniki Magiczna klinika. Cenowo bardzo przystępnie i słyszałam, ze robią super. Ktoś był?
    Cytuj
  • marysia8383 19 maj 2019, 18:29
    Moja znajoma modelowała u nich usta - długo ie wahała ale teraz wygląda obłędnie i z pewnością powtórzy za jakiś czas zabieg. Moge podpytać o szczegóły. Ona w Krakowie miała zabieg
    Cytuj
  • iwona07 25 maj 2019, 20:36
    A jaki lekarz robił jej usta? Ja jestem umówiona z dr. Świerczem i już nie mogę się doczekać bo mam tyle pytań do niego.
    Cytuj
  • kustosz421 26 maj 2019, 19:57
    Moja dziewczyna była pod opieką dr Derewianko ale tam sa wszyscy godni polecenia, nie ma znaczenia do kogo trafisz. Super podejście, ogromna wiedza i doświadczenie.
    Cytuj
  • iwona07 28 maj 2019, 20:24
    kustosz a jak efekt po? Czy usta nie sa zbyt napompowane? Zależy mi na ich naturalnym wyglądzie i kolorze, takim soczystym, zdrowym.
    Cytuj
  • kustosz421 31 maj 2019, 22:51
    Ja jestem zaskoczony, że az taki efekt bezinwazyjnie niemalże można osiągnąć, ale to pewnie kwestia wiedzy i umiejętności lekarzy. Usta soczyste, kształtne ale naturalnie, nie jak sztuczna lala. Mega
    Cytuj
  • kikiki 3 cze 2019, 9:09
    potwierdzam, nigdzie tai dobrze nie powiększają ust jak w Magicznej Klinice. Efekt wyrazisty ale przy tym naturalny, bez efektu karpia uśmiech a przy tym cenowo te zabiegi tu są w bardzio dobrej cenie uśmiech
    Cytuj
  • lidio 15 lip 2021, 1:37
    Zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek u nich, chciałam zlikwidować lwią zmarszczkę i dolinę łez, udalo się, za jednym zapachem i z efektu jestem mega zadowolona. Ceny niesamowicie niskie, a byłam już w kilku klinikach, więc mam porównanie, jednocześnie jakość zabiegów jest ok. Przyjmują tam lekarze medycyny estetycznej. polecam.
    Cytuj
  • mikola 22 lip 2021, 2:08
    Nie mam zastrzeżeń, można wykonać poszczególne zabiegi na twarz w niższych cenach, niż standardowo w innych klinikach, które działaj.a stacjonarnie. Te niskie ceny to chyba ich znak rozpoznawczy, bo już nie od jednej osoby słyszę o tym miejscu.
    Cytuj
  • zuziagola 26 lip 2021, 12:56
    Wysokiej klasy specjaliści, niskie ceny, bardzo dobry, sprawny kontakt przez media społecznościowe. Nie ma się do czego przyczepić, wszystko w jaki najlepszym porządku, na pewno jeszcze skorzystam z ich usług nie jeden raz.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: wzdęcia