Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie witaminy przed ciążą?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie witaminy przed ciążą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:42
    Petrova napisał:
    Lilka32 napisał:Oprócz kwasu foliowego brałam naturell omega-3, wspomaga rozwój serca, mózgu i wzroku dziecka, opakowanie wystarcza na 2 miesiące. Lekarz mówił, że warto to przyjmować.
    Wiem, że powinno się brać, ale ja nienawidzę ryb. skrzywienie Czy to odbija się rybą potem?
    Na szczęście nie, tez pytałam o to w aptece, Pani zapewniała i faktycznie się nie odbija!
    Cytuj
  • Kanita 15 sie 2019, 23:40
    Potwierdzam. Jestem wrażliwą osobą, jeśli chodzi o rybie tłuszcze ich smak i zapach, a w Naturell Omega-3 tego na szczęście nie ma. Nie odbija się rybą przymrużenie oka no i mają wysoką dawkę kwasów.
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 18:57
    Tak, moja siostra też bierze omega-3 ten z naturell miałam mdłości, bała się, że będzie jej niedobrze, ale nic z tych rzeczy, nie czuć rybą.
    Cytuj
  • aleksis 16 wrz 2019, 21:38
    mój ginekolog mi mówil zeby się przygotowac bardziej kompleksowo, dlatego juz na parę miesięcy przed brałam mama dha premium, to przygotowało mnie do tego ciężkiego jakby nie byo okresu jakim jest ciąża, bo to jednak duże obciązenie dla organizmu a młody człowiek który się rozwija potrzebuje mnóstwa witamin i składników odżywczych
    Cytuj
  • MartynKa79 18 wrz 2019, 11:33
    Obowiązkowo dobre foliany, choćby właśnie z Naturell, bo mają 100% formę aktywną.
    Cytuj
  • tartinka 10 paź 2019, 23:25
    obawiam się ze same foliany to za mało, nawet PTG zaleca 5 składników, kwas foliowy, DHA, witaminę D, magnez i jod. Ten ostatni jest bardzo ważny, dla prawidłowego działania tarczycy u przyszlej mamy ale też dla rozwoju układu nerwowego dziecka, ja mocno ograniczyłam sól w ciązy i bez suplementacji mamadha premium na pewno bym miała spore niedobory
    Cytuj
  • Luiziana 30 paź 2019, 13:12
    kwas foliowy to taki pewnik. Jednak są różne witaminy. Ja zamawiam w Doz, szybkoa dostawa i dobre ceny wiec mogę poloecić z własnego doświadczenia, że warto.
    Cytuj
  • smajla 9 lis 2019, 22:48
    Nie tylko o kwasie foliowym trzeba pamiętać, bo też inne składniki są zalecane, ja brałam mamadha premium, wszystko to co PTG zaleca na czas ciązy mają i tylko 2 tabletki dziennie trzeba brać. Warto możliwie jak najlepiej się przygotować do ciąży, im lepiej tym mniej potem stresu
    Cytuj
  • janna 10 lis 2019, 16:53
    Przed ciążą śmiało można brać mama dha premium, oprócz kwasu foliowego zawiera też kwasy DHA niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Po nich czułam się dobrze no i wyniki też calutką ciążę miałam w normie.
    Cytuj
  • zataraa2 13 lis 2019, 17:08
    to nie wystarczy sam kwas foliowy brać przed ciążą?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum