Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Klinika medycyny estetycznej Magiczna Klinika, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klinika medycyny estetycznej Magiczna Klinika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lidio 28 lip 2021, 12:31
    Dziewczyny a jakie zabiegi konkretnie wykonywałyście, chętnie poczytam i się coś więcej dowiem, może sama się zdecyduję. Obecnie jestemna takim etapie, że chętnie kozystam z medycyny estetycznej.
    Cytuj
  • zuziagola 28 lip 2021, 13:22
    Powiększałam usta, ale szykuję się też na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuroowym. wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • lidio 31 lip 2021, 14:34
    zuziagola napisał:Powiększałam usta, ale szykuję się też na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuroowym. wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Teraz dużo dziewczyn decyduje się na zrobienie ust, ja nie widzę w tym nic złego, na plus jak człowiek nie przesadzi uśmiech
    Cytuj
  • zonja 29 wrz 2021, 23:49
    Co radzicie na cellulit?
    Cytuj
  • lidio 25 paź 2021, 22:28
    Na cellulit to masaż bańką chińską, można też stosować kremy antycellulitowe, wykonywać masaże. No teraz jest dużo zabiegów na cellulit więc można wybierać, co będzie dla nas najlepsze.
    Cytuj
  • milosz_w 1 lis 2021, 12:02
    Magiczna Klinika to dobre miejsce na wykonywanie zabiegów, bo po pierwsze przyjmują u lekarze, po drugie mają przystępne ceny uśmiech
    Cytuj
  • zuziagola 6 lis 2021, 15:33
    marysia8383 napisał:Moja znajoma modelowała u nich usta - długo ie wahała ale teraz wygląda obłędnie i z pewnością powtórzy za jakiś czas zabieg. Moge podpytać o szczegóły. Ona w Krakowie miała zabieg
    Tez będą powiększać usta, juz raz miałam zabieg, ale wiadomo, że po jakimś czasie kwas się nieco wchłania, także zeby utrzymać efekt powtórki raz na rok czy pół roku są niezbędne. Oczywiście jest to kwestia mocno indywidualna przymrużenie oka
    Cytuj
  • janna 31 mar 2022, 20:14
    zonja napisał:Co radzicie na cellulit?
    Na cellulit to polecam zabiegi endermologii. Jestem po 4 sesjach na które chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ i po pomarańczowej skórce już prawie w ogóle nie ma ani śladu. Skóra jest o wiele gładsza, wygląda lepiej a i przy okazji spadło mi kilka cm z uda.
    Cytuj
  • kierowca78 15 kwi 2022, 18:02
    Mobilne kliniki cieszą się teraz dość dużą popularnością, wcale mnie to nie widzi. Nie ważne gdzie, ważne kto wykonuje zabiegi, ale... te partnerskie gabinety też chyba nie są wybierane od tak sobie, tylko muszą mieć dobry sprzęt i sterylne pomieszczenia zabiegowe.
    Cytuj
  • iwona07 20 kwi 2022, 16:12
    Jasne, że mobilne kliniki nie są złym rozwiązaniem, ja uważam, że coraz więcej gabinetów będzie działało w ten sposób. Klinika medycyny estetycznej musi posiadać przede wszystkim w swoim zespole dobrych specjalistów od medycyny estetycznej, to jest kluczowe.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: wzdęcia