Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • majeczka05 25 sty 2012, 23:20
    Ja nie ukrywam, że jeszcze nigdy nie kupowałam bielizny przez internet i jakoś nie mogę się przekonać więc z zaciekawieniem obserwuje tą dyskusję a może warto byłoby zaryzykować muszę przyznać że bielizna w tym sklepie bardzo mi się podoba.
    Cytuj
  • magore 26 sty 2012, 8:01
    mi się bielizna z desire okrutnie podoba, może w związku z Walentynkami coś sobie zakupię uśmiech
    Cytuj
  • werka123 27 sty 2012, 21:45
    hej, kupowałam bieliznę w sklepie o którym pisze autorka. powiem szczerze- rewelacja. oczywiscie bałam się, ale wszystko poszło jak należy. polecam gorąco. strasznie duży wybór, teraz na walentynki zakupiłam sobie seksowną piżamkęuśmiech
    Cytuj
  • scarlettt 27 sty 2012, 22:29
    Ja nigdy jeszcze nie zamawiałam bielizny przez internet. Bałabym się,że rozmiar nie będzie pasować, ale mają taką fajną ofertę na tej stronie,że mam ochotę zamówić sobie stamtąd jakiś komplecik przymrużenie oka
    Cytuj
  • majeczka05 28 sty 2012, 16:01
    ostatnio z zapałem przeglądałam tą stronę i bardzo spodobał mi się ten żółty szlafrok oj chyba go sobie kupię ma go może ktoś ja mam nadzieję że to będzie udany zakup
    Cytuj
  • emilin 30 sty 2012, 13:28
    Jeszcze nie miałam okazji spróbować w tym sklepie, ale myślę, że jeśli ceny są tańsze niż w stacjonarnym sklepie to warto uśmiech Mój pierwszy zakup bielizny on-line był z nipplex i było wszystko ok. Warto się w domu zmierzyć porządnie i sprawdzić na ich stronie jaki rozmiar będzie odpowiedni. uśmiech zawsze w razie czego można odesłać uśmiech
    Cytuj
  • proso 3 lut 2012, 11:02
    Wogóle z zakupami trzeba uważać i mieć podejście zdroworozsądkowe do tego.
    Cytuj
  • julitta 3 lut 2012, 21:02     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2012, 21:04, w całości zmieniany 1 raz)
    zobaczcie można teraz nawet wygrać ich bieliznę, taki konkurs walentynkowy na facebooku uśmiech trzeba opisać w ciekawy sposób wieczór walentynkowy, hm chyba muszę pomyśleć uśmiech
    Cytuj
  • paramumik 13 lut 2012, 14:46
    Ja często kupuje przez internet bieliznę i nawet buty. Mam już sprawdzone firmy i oczywiście ich rozmiarówkę, więc nie jest źle. Zdarza mi się kupić coś, co nie pasuje, ale wtedy wymieniam : )
    Cytuj
  • turfalla 17 lut 2012, 15:07
    Ja tam nie kupowałam i nie znam tej firmy - nie kupiłabym stanika firmy, której nie znam, tzn. nie miałam okazji wcześniej czegos przymierzyć i sprawdzic rozmiarówkę.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Buty Killah