Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mizanka 7 lis 2012, 10:32     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 11:54, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja nie kupowałam i raczej nie będę nigdy kupować bielizny przez internet. Wolę się przejść do sklepu i zobaczyć na żywo bieliznę.
    Cytuj
  • tadeusz85 8 lis 2012, 8:40
    Nigdy nie kupowałem, ale wygląda na zaufany sklep.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 11:15
    W tym nie, ale wiem, że na stilago są bardzo fajne fasony i modele bielizny. Wystarczy się zarejestrować, żeby mieć dostęp do większej ilości asortymentu, a przy okazji można na skrzynkę dostawać newslettera, z aktualnymi promocjami uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 4 lut 2013, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lut 2013, 11:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ostatnio dorwałam fajną bieliznę firmy Corin po zniżce w tym klubie zakupowym. Z tego co widzę niedługo pojawi się tam także bielizna firmy Kinga, więc ciekawa jestem co tym razem zaprezentują uśmiech
    Cytuj
  • Magdalena32 22 lut 2013, 19:35
    Kupowałam bieliznę. Bardzo mi się podobają sklepy internetowe. Nie trzeba wychodzić z domu, a przesyłka szybko zostaje dostarczana do rąk własnych. Przynajmniej tak jest w tym sklepie, ponadto ceny ma niskie, a produkty są z najlepszych materiałów.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 5 mar 2013, 13:31
    Pytanie w jakich sklepach ja NIE kupowałam bieliznyuśmiech
    Mam małą schize na tym punkcie i kupuję naprawdę dość często - ostatnio np. wpadła mi w oko bielizna besame (baardzo piękne wykonanie), mieciutka, miło się nosi ( no i ten sexapil).
    Cytuj
  • kazia25 26 mar 2013, 17:16
    Kontri.pl to świetny sklep teraz posiadają promocję do 07.04 Kod jest wartościowy - 20pln i obejmuje wszystkie zakupy powyżej 100 pln (koszt produktów, koszty dostawy nie są wliczane). Treść kodu: dziendobry wpisać w pierwszym kroku koszyka podczas składania zamówienia. Kod aktywny jest na cały asortyment, czyli także na produkty już przecenione. Warto można kupić tanio produkty najlepszych marek. Polecam
    Cytuj
  • blue-green 14 kwi 2013, 14:58
    Kupuje bieliznę w różnych sklepach internetowych, oraz na allegro.Nigdy nie miałam żadnych problemów jeżeli chodzi o dobranie rozmiaru.W ciąży miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej bielizny.Znalazłam ją w sklepie
    Cytuj
  • Magdalena32 21 kwi 2013, 21:53
    Kontri to mój ulubiony sklep internetowy. Mają bardzo duży wybór najlepszych marek i bardzo dużo promocji z Gaia, Kostar i Linea Maxima. Paczkę z zakupionym produktem zawsze dostałam szybko i nie miałam żadnych problemów z tym sklepem. Polecam
    Cytuj
  • wysokieobcasy 26 kwi 2013, 11:01
    Tak, ja kupowałam. Mam stamtąd koronkowy komplet (stanik + majtki). Naprawdę fajnie się prezentuje. Jakość też dobrauśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Buty Killah