Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Michalina_Slawek 11 mar 2012, 11:04
    Moim zdaniem trochę drogie te komplety :/
    Cytuj
  • Aquarella 12 mar 2012, 16:47
    A co sądzicie o tej bieliźnie Marie Meili? Kupowałyście coś w tym sklepie internetowym?
    Cytuj
  • mery9 1 kwi 2012, 16:02     (ostatnio zmieniony przez autora 1 kwi 2012, 16:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak dla mnie też jest po pierwsze drogo po drugie nic specjalnego. Już bardziej mi się podoba bielizna Gorteksu, albo Atlantic ma śliczną nową kolekcje, może jest droższa niż poprzednia wymieniona przez mnie marka, ale nawet na to się znajdzie sposób, bo ostatnio znalazłam na nią zniżkę na Wyspie Skarbów. Ale to kwestia gustu co się komu podoba.
    Cytuj
  • paramumik 2 maj 2012, 11:04
    Jak już polecamy własne marki i sklepy to tutaj do kuipienia jest fajna bielizna damska nocna. Niemniej osobiście uważam, że kupno bielizny przez internet mija się nieco z celem. Zwłaszcza jeśli chodzi o staniki. Stanik musi być komfortowy i nie sprawdzisz tego ez przymierzania. W sklepie internetowym nie przymierzysz stanika...
    Cytuj
  • paramumik 2 maj 2012, 11:31
    A znacie jakiś sklep internetowy, w asortymencie którego znajduje się bezszwowa bielizna? Ciężko znaleźć coś konkretnego smutny
    Cytuj
  • tomek_84 23 maj 2012, 9:57     (ostatnio zmieniony przez autora 23 maj 2012, 9:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie znam tego sklepu. Mogę polecić intymna.pl, bardzo duży wybór, dobry materiał. Kupiłem dziewczynie biustonosz i powiedziała że jest bardzo wygodny. Dodatkowo można dostać fajny rabat kupując przez szmalback.
    Cytuj
  • 31 maj 2012, 16:23
    A ja znam Heppin i uważam, że jest niezły. Zamawiałam tam kiedyś kilka rzeczy, a bieliznę od kilku lat kupuję tylko przez internet - zawsze trafiam uśmiech Chociaż seksowna męska bielizna wydaje się dosyć zabawna, nie sądzicie?wielki uśmiech Kto by to założył na wieczór? uśmiech
    Cytuj
  • Kahaa 28 wrz 2012, 8:45
    Ja kupuję bieliznę Triumph w Telimena.pl Nikogo nie muszę przekonywać przecież do tego, że ta bielizna jest naprawdę super.
    Cytuj
  • Kor25 29 wrz 2012, 0:09
    To dobra, markowa bielizna. Moja mama mnie do niej przekonała.
    Cytuj
  • wsx4321 7 lis 2012, 10:07
    Nie, bo raczej bielizny i butów nie kupuję przez internet. Co innego jeśli chodzi o ciuchy czy torebki te rzeczy często kupuje w sieci.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Buty Killah