Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Linea - działa?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Linea - działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • panchita 27 sty 2011, 6:43
    A ile chcesz zrzucić Becia?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 sty 2011, 10:14
    No przynajmniej z 3-4 kilo... mogłoby być więcej, ale to by już była spora różnicauśmiech
    Cytuj
  • panchita 27 sty 2011, 11:21
    To nie tak dużouśmiech Tyle to dasz radę i bez żadnych wspomagaczy, nie szkoda Ci pieniędzy? Może to zajmie troszkę dłuzej, ale to nawet lepiej, ponoć im dłużej zrzucasz wagę tym mniejsze ryzyko efektu jojo.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 sty 2011, 14:15
    Kiedy ja właśnie sama nie potrafię się na dłuższą metę zmobilizować do odchudzania. Zwykle wystarcza mi motywacji na kilka dni, potem zwykle jest jakas imprezka i dobre jedzonko i po ptokachprzymrużenie oka a jak będę to zażywać to się bardziej zmobillizuję, no bo jak już wydam kasę...uśmiech potrzebuje czegoś co pomoże mi wytrwać.
    Cytuj
  • r11 27 sty 2011, 15:58
    Na mnie Linea bardzo dobrze podzialała, a jak ktoś pisze, że niestety bez ćwiczeń i diety nie działa to pzypominam, ze to są środki wspomagające, a takich co wystarczy łyknąć i się chudnie pomimo obżarstwa to jeszcze niestety nie wynalezionoprzymrużenie oka Jasne, że trzeba ćwiczyć i przynajmniej lekką dietę stosować. Tyle że ja przedtem to robiłam i efekty były słabe, a z Lineą było mi łatwiej i szybciej doczekałam sie efektówuśmiech Linea ma chrom, który zmniejsza apeetyt na słodkie, ma też ocet jabłkowy poprawiający przemianę materii i karnitynę, która zwieksza efektywność ćwiczenia. I wszystko to razem jest naprawdę bardzo pomocne. Ja gorąco polecamuśmiech
    Cytuj
  • Tessa56 27 sty 2011, 17:37
    Te tabletki zawierają chrom, który podobno dziala rakotwórczo. Zresztą słayszałam, że wiele tych tabletek odchudzjacych dostepnych na rynku nie jest dokładnie przebadanych. Szkoda zdrowia. Co z tego, że pozbędziemy się nadwagi, ajk zdorwie zacznie się sypać.
    Cytuj
  • pacjentka 27 sty 2011, 18:07
    Też tak uważam... najlepiej po prostu zwracać uwage na kalorie albo indeks glikemiczny. I nie liczyc na błyskawiczny efekt, bo jak ktos zrzuca 10 kilo w 2 tygodnie to prawie pewne, że nadobi to z nawiązką.
    Cytuj
  • yellowphone 27 sty 2011, 20:29
    Tylko ze do tego potrzeba silnej woli, której brak odchudzającym. Inaczej by nie sięgali po żadne wspomagacze tylko ograniczyli jedzenie...
    Cytuj
  • WitoldEs 27 sty 2011, 21:37
    Myślę, że te tabletki to totala ściema i wyłudzanie pieniędzy.
    Cytuj
  • r11 27 sty 2011, 22:26
    Myślisz? Czy wiesz coś na ten temat? Jak nie wiesz to może nie zabieraj głosu. Pytanie było do osób, które wypróbowały Lineę i mogą potwierdzić jej działanie bądź nie. A na co komu takie gdybanie...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum