Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Linea - działa?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Linea - działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WitoldEs 27 sty 2011, 23:20
    Otóż zdziwię Cię - próbowałem. Łykałem je przez miesiąc, w tym czasie sporo ćwiczyłem i spadło 6 kilo. Dużo? Myślę, że ten wynik zawdzięczam swojej pracy na siłowni, a po tych tabletkach tylko mnie muliło ciagle i dlatego uważam, że to jakieś świństwo. Poza tym gadałem z jednym instruktorem i wg niego też ta cała karnityna to mit. Każdy człowiek ma ją w mięsniach. Chyba, że ktoś chce się psychicznie wspomóc, skoro go to mobilizuje dodatkowo to niech łyka, prosze bardzo. Ja stwierdziłem, że nie ma co sie faszerować czymś, czego składu i działania nie jestem w stanie sprawdzić.
    Cytuj
  • Aquarella 18 lut 2011, 14:24
    Ja jeszcze nie próbowałam tych pigułek, a chciałabym pozbyć się mojego wystającego brzucha. Kuzynka polecała mi ostatnio Bio-CLA - kapsułki z zieloną herbatą. Czy ktoś ich próbował? Działają?
    Cytuj
  • gilka 21 lut 2011, 14:41
    Osobiście nie próbowałam bio cla, ale słyszałam sporo dobrego na temat tego preparatu. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że tylko dzięki niemu będą nam spadać kilogramy bo takich cudów nie ma. Wiem, że bio cla zmniejsza trochę łaknienie i na pewno dobrze działa na trawienie, a to też ma znaczący wpływ na jakość odchudzania. Jakbyś chciała kupić to w aptece za grosze w manufakturze łódzkiej mają teraz jakąś promocję na to bio cla
    Cytuj
  • Aquarella 22 mar 2011, 14:11
    Dzięki Gilka za (p)odpowiedź uśmiech
    Cytuj
  • peana 28 mar 2011, 13:59
    Zastanawiam się, czy Chela Chrom jest skuteczny. Jest to klasyczny spalacz, co na pewno by mi się przydało. Z tego co się orientowałam jest dosyć tanie, na hellound.pl kosztuje jakieś 16 zł. Może przy odpowiednim treningu i diecie pomoże mi on uzyskać wymarzoną sylwetkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 28 mar 2011, 16:36
    Własnie kupiłam opakowanie Linea za 21 zł w promocji w Rossmanie. W składzie też jest chrom, oprócz tego jeszcze kilka innych składników więc jak dla mnie wybór jest prosty. Poza tym moja kolezanka bierze to od lutego i ladnie chudnie.
    Cytuj
  • ciuciubabka 28 mar 2011, 18:59
    A ile jest w opakowaniu? W sensie na ile wystarcza?
    Cytuj
  • pacjentka 28 mar 2011, 22:59
    60 tabletek do brania 2-3 razy dziennie czyli opakowanie wystarczy na miesiąc. (albo 3 tygodnie, ale ja biore 2 dziennie)
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum