Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Macie sposoby na kaca?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Macie sposoby na kaca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • zbychoo 4 paź 2010, 15:47
    Znacie jakieś niezawodne sposoby na kaca? Pytam, bo szykuje mi się niedługo duża impreza i chciałbym uniknąć tego stanu po... przymrużenie oka
    Cytuj
  • dana51 4 paź 2010, 16:54
    Najlepszy sposób - po prostu nie pić. Nie ma sensu truć organizmu, a później umierać.
    Cytuj
  • zbychoo 4 paź 2010, 18:13
    Niestety w pewnych okolicznościach się nie da... Czeka mnie impreza rodzinna, a wiem, że jak się z niektórymi nie napiję to mogą się obrazić... A na co dzień to nie pijam za dużo, więc po takiej imprezie naprawdę źle się czuję. Stąd moje pytanie.
    Cytuj
  • drgrey 4 paź 2010, 21:41
    Polecam w trakcie imprezy jeść dużo tłustych potraw tj mięsa, ciepłe zupy itp. Dzięki temu jest duża szansa, że kac Cię nie dopadnie następnego dnia, nawet jeśli wypijesz dużo. Unikaj gazowanych napojów i wszelkiego rodzaju pustych przekąsek typu paluszki, chrupki - niepotrzebnie podrażniają żołądek.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 4 paź 2010, 23:26
    Wg mnie na kaca najlepsza jest rano kawa z cytryną. Stawia na nogi, uzupełnia witaminę c i człowiek szybko wraca do normy. Ale jak idziesz nadużą rodzinną imprezę to faktycznie dobrze będzie jak zjesz coś tłustego.
    Cytuj
  • aleksy32 5 paź 2010, 1:34
    aleksander_wielki napisał:Wg mnie na kaca najlepsza jest rano kawa z cytryną. Stawia na nogi, uzupełnia witaminę c i człowiek szybko wraca do normy. Ale jak idziesz nadużą rodzinną imprezę to faktycznie dobrze będzie jak zjesz coś tłustego.
    Coś jest w tych tłustych potrawach, bo ja zawsze jak zjem coś takiego to mniej się na imprezie upijam, a rano lepiej się czuję. Na pewno nie powinieneś pić na pusty żołądek, bo można bardzo szybko odpaść z imprezy.

    Co do kawy z cytryną to może stawia na nogi, ale nie wyobrażam sobie, żebym był w stanie coś takiego przełknąć na kacu...
    Cytuj
  • aleksander_wielki 5 paź 2010, 8:47
    aleksy32 napisał:Co do kawy z cytryną to może stawia na nogi, ale nie wyobrażam sobie, żebym był w stanie coś takiego przełknąć na kacu...
    radzę się przełamać, bo na prawdę stawia na nogi ekspresowo przymrużenie oka Sposób jest idealny dla tych, którzy następnego dnia muszą być w formie przymrużenie oka
    Cytuj
  • wyczanka 5 paź 2010, 10:57
    Ja mam po imprezie zawsze przygotowaną aspirynę. Prawda jest taka, że sama nie wiem od czego zależy czy się ma kaca, czy nie. Czasem mogę wypić naprawdę dużo i następnego dnia jest ok, a czasami trzy piwa wystarczą, żeby cały dzień przeleżeć w łóżku z monstrualnym bólem głowy - wtedy właśnie najlepsza aspiryna uśmiech
    Cytuj
  • alonzo 5 paź 2010, 11:43
    Na wszelkie po imprezowe bóle polecam Ibuprom. Zazwyczaj biorę od razu dwa i wszystko przechodzi, zwłaszcza, jeśli mogę się wyspać. Jak nie to jest trochę gorzej, wtedy jeszcze piję napój izotoniczny i pomaga.
    Cytuj
  • amanda 5 paź 2010, 13:49
    A czy ktoś z Was próbował rano wypić kogel mogel? Czytałam, że pomaga, ale nigdy się nie odważyłam przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum