Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Macie sposoby na kaca?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Macie sposoby na kaca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • peana 20 sty 2011, 12:07
    Koleżanka ostatnio mi mówiła, że dobrym sposobem jest wzięcie dwóch aspiryn przed imprezą i dwóch po. Podobno działa cuda. Rzecz jeszcze przeze mnie nie sprawdzona. Ale przetestuję to już w najbliższy weekend, także zobaczymy czy zadziała przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aquarella 1 kwi 2011, 12:05
    Mnie kiedyś znajoma poleciła łykanie dwóch tabletek witaminy c przed piciem i dwóch po. I faktycznie, było lepiej niż bez nich.
    Cytuj
  • marmarosa 1 kwi 2011, 13:33
    A ja polecam wypić 2 litry wody mineralnej tuż przed snem. Zawsze pomaga uśmiech
    Cytuj
  • Wurzel 2 kwi 2011, 10:21
    Apap i jeszcze raz Apap uśmiech
    Cytuj
  • peana 7 kwi 2011, 14:43
    Ostatnio znalazłam ciekawy i przydatny artykuł na ten temat. Okazuje się, że trzeba porządnie przygotować się na imprezę, żeby na drugi dzień nie mieć problemów zdrowotnych przymrużenie oka
    Cytuj
  • lutka67 9 kwi 2011, 9:39
    Jak się przesadzi z alkoholem to należy uzupełnić niedobór magnezu w organizmie, od razu człowiek się lepiej czuje. Ja biorę taki preparat ( nazywa się mag b6 max ) bogaty w magnez, którego głównym przeznaczeniem jest wprawdzie zwalczanie skutków stresu, ale doskonale działa on również na kaca. Jakby ktoś szukał to w aptece za grosze w knurowie na ul. witosa 2A jest on dostępny w bardzo dobrej cenie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum