Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Macie sposoby na kaca?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Macie sposoby na kaca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andriusza 5 paź 2010, 16:16
    amanda napisał:A czy ktoś z Was próbował rano wypić kogel mogel? Czytałam, że pomaga, ale nigdy się nie odważyłam przymrużenie oka
    Nigdy nie próbowałem, jakoś nie mam przekonania. Za to piję maślankę następnego dnia i pomaga. Oczywiście swoje trzeba odcierpieć, chyba jeszcze nikt nie wymyślił cudownego sposobu na kaca...
    Cytuj
  • antonin 5 paź 2010, 20:02
    andriusza napisał:
    amanda napisał:A czy ktoś z Was próbował rano wypić kogel mogel? Czytałam, że pomaga, ale nigdy się nie odważyłam przymrużenie oka
    Nigdy nie próbowałem, jakoś nie mam przekonania. Za to piję maślankę następnego dnia i pomaga. Oczywiście swoje trzeba odcierpieć, chyba jeszcze nikt nie wymyślił cudownego sposobu na kaca...
    No nie, nawet te tabletki, typowo pod kaca sprzedawane nie pomagają... Ale można oczywiście brać i liczyć, że złagodzą dolegliwości przymrużenie oka
    Cytuj
  • Bandito 5 paź 2010, 23:29
    Sprawdzaliście kiedyś co mają w składzie te tabletki "antykac" itp? Zwykła aspiryna tylko chłyt marketingowy innyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 5 paź 2010, 23:58
    andriusza napisał:Nigdy nie próbowałem, jakoś nie mam przekonania. Za to piję maślankę następnego dnia i pomaga. Oczywiście swoje trzeba odcierpieć, chyba jeszcze nikt nie wymyślił cudownego sposobu na kaca...
    Może nie cudownego, ale na mnie zawsze świetnie działa napój izotoniczny dla sportowców i witamina C, praktycznie stawiają mnie na nogi i jedyne co odczuwam po imprezie to niewyspanieuśmiech
    Cytuj
  • Pomorzanin 6 paź 2010, 6:33
    A ja piję wodę z ogórków kiszonych. Podobno kaca neutralizuje wit. C, a tej w kiszonych produktach nie brakuje.
    Cytuj
  • Ronjaa 6 paź 2010, 9:36
    No co Wy? nie wiecie? Najlepsze na kaca jest powietrze z pompki od materaca wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • hippis 11 paź 2010, 10:43
    BASEN - mam na myśli pływanie, a nie podkładanie pod pupę wielki uśmiech
    Cytuj
  • agent007 14 paź 2010, 14:33
    Ostryga po polsku, czyli żółtko z pieprzem.
    Cytuj
  • KoKoszka 14 paź 2010, 15:04
    Gdybym zjadła (wypiła?) coś takiego na kacu to skutek mógłby być tylko JEDEN. wielki uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 19 gru 2010, 16:06
    Ja mam jeden już wybróbowany i skuteczny spobób. Wiadomo najlepiej nie pić w ogóle, no ale...uśmiech Przed imprezą biorę 2 tabletki Prevento,( teraz już całe kartony tego kupuję uśmiech http://cislog.istore.pl/pl/prevento-zapobiega-objawom-kaca-karton.html) i następnego ranka jestem zdrowa! Wcześniej próbowałam tłustych posiłków: rosołków itp, ale nic nie skutkowało zatem już wolę te tabletki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum