Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposób na nadmierną potliwość, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposób na nadmierną potliwość

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 30 lip 2010, 9:29
    Są choroby, które powodują nadmierną potliwość. Np związane z nerkami, nadczynnością tarczycy. Może warto się przebadac jesli problem narasta.
    Cytuj
  • warkoczyk 30 lip 2010, 12:19
    Jestem raczej zdrowa. Nie licząc tej przypadłości, może to kwestia hormonów...?
    Cytuj
  • Cloudy 30 lip 2010, 14:05
    No na pewno, może to być związane z nieprawidłową gospodarką hormonalną, ale też np stres zwiększa pocenie.
    Cytuj
  • caipirinha 30 lip 2010, 14:23
    Nie tylko stres, ale zmęczenie również! A nawet jak pijesz dużo mocnej kawy albo jesz pikantne rzeczy to pocisz się bardziej. Więc może unikaj tych rzeczy i spróbuj wybadać co jest u Ciebie przyczyną, bo wszystkie sposoby, nawet łącznie z botoksem, usuwają objawy, ale nie przyczynę...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 30 lip 2010, 18:21
    Z takich łagodniejszych metod to polecam noszenie bawelnianych i lnianych rzeczy i kąpiele ziołowe, np z szałwią, rumiankiem, korą brzozy i dębu. Takie kąpiele są naprawdę bardzo skuteczne i relaksujące, więc od razu przy okazji zmniejszaja stresprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Popeye 30 lip 2010, 21:12
    A jak taką kapiel się robi? Jakiś specjalny zestaw trzeba kupić? Można to zrobic w domu?
    Cytuj
  • Labradorka 30 lip 2010, 22:03
    Bierzesz po prostu zioła wymienione, kupisz w aptece, moga być nawt takie ekspresowe w szaszetkach, zaparz sobie w jakimś garnku powiedzmy po dwie-trzy torebki z każdego i wlej to do wanny z wodą. I poleż w tym około kwadransauśmiech
    Cytuj
  • Popeye 31 lip 2010, 0:13
    Ja nosze tylko bawełniane rzeczy, skarpetki z bawelny, skózane buty, ale i tak mam z tym problem... mimo, ze używam jakichś dezodorantów do stóp i do butów...:/
    Cytuj
  • Barbra67 31 lip 2010, 1:12
    Moj mąż też miał taki problem aż go wysłałam do dermatologa. Okazało się , że to były objawy grzybicy stóp. Także może warto iść do lekarza niz się męczyć, bo nie ma sensu maskować objawów zamiast wyleczyć przyczyn. Leczenie było bardzo proste i krótkie!
    Cytuj
  • Aurelka 31 lip 2010, 6:31
    Witam wszystkich zainteresowanych leczeniem nadpotliwości botoksem. U mnie ten problem dotyczył głównie dłoni, zdecydowalam sie na botox i przyniosło to b. dobry efekt. Dłonie mam praktycznie suche, (wczesnije bywało, że dosłownie się z nich lało, to było nei do zniesienia) problem praktycznie zniknął. Moge z czystym sumieniem polecić. A cena też nie była zbyt wysoka (200zł) biorąc pod uwage ile wydawałam na różne specyfiki, które i tak nie skutkowały.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum