Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Usuwanie przebarwień

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Usuwanie przebarwień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • pukawka 27 maj 2011, 0:29
    Dziewczyny wiecie jak pozbyć się przebarwień z twarzy i pleców? Zostały mi po walce z trądzikiem takie czerwone plamki i malutkie blizny, kurcze, niby już jest ok, bo pryszczy nie ma, ale te plamki tez nieźle szpecąskrzywienie A w lipcu ide na wesele i chcędo tego czasu jakoś poprawićswój wygląd.
    Cytuj
  • Aubiergine 27 maj 2011, 0:45
    Mi pomógł krem na blizny cepan. Trochę smierdzi, na noc się nim smarowałam przez kilka miesięcy, ale efekty bardzo dobre więc polecam.
    Cytuj
  • franusia 27 maj 2011, 1:39
    Na przebarwienia to najlepiej kwasy. Moja kuzynka miała też straszny trądzik, brała roaccutanne i trądzik zniknął, ale wyglądała nieciekawie, a po zabiegach kwasami ma cerę jak dziecko. Tylko że w trakcie wygląda się fatalnie... ale na pewno warto.
    Cytuj
  • casia1980 27 maj 2011, 9:39
    To zależy jak bardzo widoczne są te plamki, mi pomógł krem Skinoren.
    Cytuj
  • caipirinha 27 maj 2011, 11:18
    Jest parę sposobów na usunięcie blizn i pzebarwień, peelingi, kwasy, dermabrazja. Ale tak zaocznie cięzko powiedzieć co będzie lepsze dla Ciebie, najlepiej idź do dermatologa niech oceni fachowym okiem.
    Cytuj
  • Sissi87 27 maj 2011, 14:34
    Ja też mam przebarwienia, ale ostatnio kupiłam sobie w Rossmanie krem z Perfecty na blizny po trądziku. Używam go od kilku tygodni i pomału widać efekty, a dodatkowo fajnie matuje i zapobiega powstawaniu nowych wyprysków. No i cena śmiesznie niska, bo dałam za niego chyba z 13zł... a jak potrzebujesz czegoś silniejszego to zacznij od dermatologa i to dobrego! Mojej siostrze dermatolog zaleciła zabiegi kosmetyczne przed wyleczeniem trądziku ze stanem zapalnym, gdzie doszło do zainfekowania całej cery. Najpierw trzeba podjąć leczenie, a potem poddawać się oczyszczaniu i wygładzaniu cery.
    Cytuj
  • Labradorka 27 maj 2011, 17:59
    Cepan jest bardzo dobry, ale uprzedzam okropnie śmierdzi. Ja nie mogłam znieść tego smrodu cebuli. Ale moja ciotka używała go na bliznę na ręce po operacji i widziałam jakie miała efekty. Z paskudnej, czerwonej blizny zrobiła się o wiele mniejsza i blada, prawie niewidoczna. Gdyby mnie ciocia nie podtrzymywała na duchu to bym się poddała, ale wytrzymałam i było warto, blizny po trądziku zeszły bez śladu.
    Cytuj
  • caipirinha 27 maj 2011, 19:25
    A może laserowe usuwanie? Podobno daje rewelacyjne efekty. Tylko trochę drogieskrzywienie
    Cytuj
  • Labradorka 27 maj 2011, 20:52
    No strasznie drogie! I niestety ponoć nie u wszystkich jest takie skuteczne. A jedyny sposób to zapłacić i przejść serię zabiegówuśmiech Jak nie zadziała to nikt Ci kasy nie zwróci, bo to niezależne od nich jak zareaguje Twoja skóra. A Cepan kosztuje ok 15 zł za tubkę i jest badzo wydajny. Jedyne co trzeba pilnować żeby był efekt to regulrane stosowanie, bez tego nie ma co liczyć na znikniecie blizn i plam. Ale jak będziesz wytrwała to naprawdę się zdziwisz jak super działa.
    Cytuj
  • Szachrajka 27 maj 2011, 22:51
    Laserowe zabiegi są rzeczywiście strasznie drogie, ale jest duzo innych metod, peelingi ziołowe, z kwasami AHA, BHA czy mikrodermabrazja. Ogólnie złuszczanie naskórka daje bardzo dobre efekty wygładzenia cery i rozjasnienia kolorytu. Wygląd skóry bardzo się poprawia.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki depilator?
Następna: Moda męska