Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Usuwanie przebarwień, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Usuwanie przebarwień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ButyJana 28 cze 2011, 22:44
    Ciężko jest usunąć przebarwienia inną metodą niż chirurgiczną. Wszelkiego rodzaju znamiona skórne są dość uporczywe i raczej pernamentne. Próbować można, kto wie, może jakieś kremy skutkują.
    Cytuj
  • Aquarella 15 lip 2011, 14:34     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lip 2011, 12:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Podobno niezły jest Eucerin, krem redukujący przebarwienia skóry.
    Cytuj
  • Indiana 8 sie 2012, 16:12
    A ja podałam się takiemu zabiegowi i wszystkie przebarwienia znikneły uśmiech probowalam wiele kremow, ale warto zaoszczędzić trochę kasy i zdecydować się na taki zabieg. W krotkim czasie mozna się w zupelnosci uporac z problemem przebarwien.
    Cytuj
  • Kahaa 2 sty 2013, 10:26
    Ja byłam u kosmetyczki w Yasumi Epil na 3 zabiegach, żeby pozbyć się przebarwień. Nie mogłam znieść tego, że mam plamy zwłaszcza na twarzy. Wyglądało to bardzo źle i też źle wpływało na moje samopoczucie.
    Człowiek musiał używać tony podkładu, żeby to zatuszować, a i tak się za bardzo nie dało. Teraz moje cera jest bardzo ok. przymrużenie oka
    Cytuj
  • nowika 12 sty 2013, 14:34
    Ja jestem przeciwniczką wszelkich zabiegów chirurgicznych, dlatego polecam sprawdzone, naturalne metody a więc dostarczenie skórze kolagenu, z którego zbudowana jest tkanka skórna każdego człowieka. Sama miałam problem z rozstępami po ciąży ale regularne wcieranie żelu green tea pomogło.
    Cytuj
  • wiwiana 13 sty 2013, 10:54
    Kolagen Green Tea firmy colyfine? Moja koleżanka właśnie też mi go polecała, ale nie byłam jakoś do niego przekonana, teraz wygooglowałam sobie trochę na temat kolagenu i faktycznie, ma to wszystko sens - to nasze "białko młodości" przymrużenie oka
    Cytuj
  • nowika 13 sty 2013, 14:02
    Kolagen posiadają tylko i wyłącznie kręgowce, odróżnia to nas od reszty stworzeń tego świata. U człowieka po 25 roku życia synteza kolagenu maleje. Kolagen bowiem nie jest nam dany jeden na całe życie dlatego warto zaopatrzyć się w żel kolagenowy i regularnie go stosować uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 29 sty 2013, 16:52
    ButyJana napisał:Ciężko jest usunąć przebarwienia inną metodą niż chirurgiczną. Wszelkiego rodzaju znamiona skórne są dość uporczywe i raczej pernamentne. Próbować można, kto wie, może jakieś kremy skutkują.
    Wcale nie tak ciężko - wszystko zależy od przebarwienia. W końcu chirurgia plastyczna (tu lista dobrych chirurgów) jest od naprawdę poważnych przebarwień, a z tymi lżejszymi można się udać do kosmetyczki (przebarwienia naczynkowe).
    Cytuj
  • Zuza_33 24 kwi 2013, 21:02
    Mi na przebarwienia pomaga peeling migdałowy. Wykonuję go co jakiś czas u dr Jolanty w DermaMed i jestem bardzo zadowolona. Być może na poważniejsze przebarwienia pomoże już tylko laser, ale na taki zabieg również polecam Instytut DermaMed bo pracują tam prawdziwi specjaliści uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 5 maj 2013, 17:54
    To też zależy jakie przebarwienia i jak bardzo widoczne. Sama mam małe przebarwienia i niedoskonałości i w moim wypadku wystarcza krem BB z Garniera, ten przeciw zmarszczkom. Bez problemu sobie radzi z zamaskowaniem tych maleństw. Jak ktoś ma duże przebarwienia, to czasem faktycznie pozostaje tylko interwencja laserem. Ale to już ostateczność w mojej ocenie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki depilator?
Następna: Moda męska