Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tomaotoma 15 paź 2015, 23:48     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2015, 11:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Przy wypadaniu włosów najlepiej wybrać się na porządne badania, bo może chodzi o niedobór jakichś witamin, albo problemy hormonalne. Chyba, że jesteśmy ogólnie osłabieni po chorobie. Czasami nie obędzie się też bez wizyty u trychologa. Jeśli już wiadomo, co nam dolega, warto zainwestować w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów - osobiście najlepiej u mnie sprawdzają się marki fryzjerskie Schwarzkopf i Loreal Professional, ciężko dostępne stacjonarnie, ale w dobrej cenie można zamówić na http://lapuella.pl/
    Cytuj
  • stobejczyk 22 paź 2015, 2:24
    Bardzo skuteczny preparat Olaplex odnawiający włosy od środka dostała wraz z farbą u fryzjera.
    Cytuj
  • Lenuszka 22 paź 2015, 16:49
    Tak jak dziewczyny mówią- to może być problem z hormonami. Badałaś kiedyś poziom hormonów tarczycy?
    Na razie możesz spróbować używać czegoś do mycia i odżywienia włosów.
    Cytuj
  • Crilalio 25 paź 2015, 13:06     (ostatnio zmieniony przez autora 26 paź 2015, 12:18, w całości zmieniany 2 razy)
    Lenuszka napisał:Tak jak dziewczyny mówią- to może być problem z hormonami. Badałaś kiedyś poziom hormonów tarczycy?
    Na razie możesz spróbować używać czegoś do mycia i odżywienia włosów.
    Dokładnie, też jestem zdania, że warto się tym tematem zająć, np. tutaj są [url=http://estyl.pl/revitalash-hair-advanced-odzywka-stymulujaca-wzrost-wlosow-46-ml]profesjonalne odżywki do włosów[/url] uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • Leon99 8 lis 2015, 20:53
    Ja kupilem mojej zonie placenta mil mil - polecala jej psiapsiola. 2 dychy kosztuje, to odzalowalem, a co tam - niech zazna odrobiny luxusu raz w zyciu,
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 21:10
    Można też wziąść suplement. Ja po ciąży jak mi wypadały włosy brałam oeparol w kapsułkach,. Po pewnym czasie pomogło. Włosy przestały wypadać a i paznokcie już się nie rozdwajały.
    Cytuj
  • zagubiona 17 gru 2015, 16:56
    Może pomogą i wzmocnią włosy maski i szampony firmy Total Keratin Complex mają w składzie keratynę, która wzmocnia, odbudowuje i daje nowy blask włosom. Obecnie od 14 grudnia przez dwa tygodnie dostępne w sieci sklepów Biedronka. A jeśli nie uda się ich tu dostać, bo rozchodzą się w mgnieniu oka, można ich szukać w salonach i sklepach fryzjerskich.
    Cytuj
  • Luukasss 18 gru 2015, 13:33
    Stres i hormony - ewentualnie jakaś choroba skóry głowy. Dobrze jest udać się na diagnostykę do profesjonalnych salonów fryzjerskich - tam mają urządzenia które potrafią stwierdzić, co to za przyczyna.
    Cytuj
  • losia 23 gru 2015, 19:52
    Może być wiele przyczyn. Złe odżywianie niedobór witamin, a nawet stres. Może spróbuj je wzmocnić metodą Sebola . Ona jest ostatnio dość popularna i wiele osób pisze, że skuteczna. Warto spróbować w końcu nie masz nic do stracenia.
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:56
    Przyczyną może byc też złe dbanie o nie. Wczesniej chodziłam spac z mokrymi włosami teraz wiem, że to błąd i zaraz po umyciu suszę suszarka. Mam taką z babyliss która suszy nawiewem o tem 70 stopni bo to podobno najlepsza temp do suszenia włosów.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum