Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 13 maj 2015, 22:34
    Potwierdzam działanie oeparolu przymrużenie oka Ja w ciąży łykałam też wiesiołek, chociaż w innym celu, ale faktycznie włosy również mi nie wypadały przymrużenie oka Paznokcie też miałam bardzo ładne, twarde i mocne.
    Cytuj
  • zott 16 cze 2015, 15:52
    A testował ktoś może takie serum i może potwierdzić jego skuteczność - Intensywne serum przeciw wypadaniu włosów Gestil Care 1.3?
    Cytuj
  • kretka02 18 cze 2015, 15:18
    ja jestem po miesiącu stosowania vitapilu lotion, działa podobnie jak tabletki, widze juz pierwsze wyrastajace włoski przy głowie, bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, zobaczymy tco bedzie dalej uśmiech
    Cytuj
  • lolko5 22 cze 2015, 12:49
    Drożdże kładź na głowę!
    Cytuj
  • 23 cze 2015, 17:46
    Mi też wypadają
    Cytuj
  • malaala 24 cze 2015, 15:43
    Dokładnie tak. Poza tym może mieć na to także niezdrowy tryb życia, mało ruchu, dużo stresu.

    Barbra67 napisał:Na pewno brak witamin może być przyczyną, zaburzenia hormonalne również. Jeśli sytuacja jest poważna to chyba najlepiej pójść do lekarza...
    Cytuj
  • Bonobo 2 lip 2015, 3:55     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2015, 3:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Tani i działa ....Sama sprawdziłam. Oeparol Femina. Wzmocnienie organizmu, dobra kondycja organizmu, skóry i włosów, poprawa samopoczucia.
    Cytuj
  • nina_ky 2 lip 2015, 10:07
    Produkty z oeparol są naprawdę dobre, więc warto je wypróbować. Można też sprawdzić skuteczność kapsułek z seboradinu na wypadanie włosów - u mnie podziałało.
    Cytuj
  • Ecia 12 lip 2015, 19:34
    suplementy też są wskazane. Ale można tez objętościowo dodać sobie włosów. Np garnier ma taką fajną serię do włosów. która dodaje objętności, nazywa się właśnie piękne i zachwycające. U siebie, mam wrażenie że jest ich więcej
    Cytuj
  • veganka 12 lip 2015, 21:58
    a jaki kolor opakowania ma ta nowa seria garniera, bo ja w sumie po tym rozpoznaje kosmetyki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum