FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zaparcia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • zataraa2 26 maj 2017, 13:04
    Jakie macie sprawdzone metody na zaparcia?? Próbowałam domowych typu jogurty, kefiry, jabłka i jakoś efekt nie powala
    Cytuj
  • MartynKa79 27 maj 2017, 11:40
    Bo domowe metody nie zawsze działają. A Colon C znasz? Mnie kiedyś pani doktor poleciła i bardzo mi pomógł z trawiennymi problemami. uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 29 maj 2017, 18:29
    Zgadzam się z przedmówczynią, czasami dieta to za mało. U mnie tak było. Podobnie jak Ty, jadłam kefiry, jogurty i wszelkie warzywa i owoce i nic... Dalej męczyły mnie zaparcia. Problem zniwelował dopiero colon, ale ja biorę colon slim, bo poprawiam sylwetkę przed wakacjami a on ma dodatkowe składniki wspomagające odchudzanie. Mój sposób to do koktajlu, który wypijam na śniadanie albo do pankejków dodaję po prostu colon i jem. Zaparcia minęły jak ręką odjął.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2017, 21:20
    No tak, ale my nie mówimy o jakichś ekstremalnych przypadkach. W takim zwykłym zaparciu powinien wystarczyć colon. uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 31 lip 2017, 18:15
    MartynKa79 napisał:No tak, ale my nie mówimy o jakichś ekstremalnych przypadkach. W takim zwykłym zaparciu powinien wystarczyć colon. uśmiech
    U mnie nawet w ekstremalnej sytuacji dał radę colon uśmiech. Byłam po porodzie, zostałam nacięta i panicznie bałam się iść do łazienki. W końcu zaparcia dały o sobie znać, nie chciałam stosować żadnych czopków ani nic, a że colon miałam sprawdzony to wzięłam. Ulga jak nie wiem uśmiech.
    Cytuj
  • Petrova 31 lip 2017, 20:39     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2017, 20:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupiłam sobie taki, który nie tylko wspomoże moje jelita, ale też i zadba o serduszko. Nawet nie wiedziałam, że są oprócz tych odchudzających wersje dbające o serce czy wątrobę. uśmiech


    Cytuj
  • filka 6 wrz 2017, 17:37
    Mam naturalne sposoby jak śliwki, siemię ale one szybko nie zadziałają, w podbramkowej sytuacji lepiej wypić dicopeg 10g, działa szybko ale nie gwałtownie.
    Cytuj
  • pajkama 20 paź 2017, 9:04     (ostatnio zmieniony przez autora 20 paź 2017, 9:05, w całości zmieniany 1 raz)
    zaparcia to i mój problem był
    Cytuj
  • zataraa2 20 paź 2017, 9:05
    kupiłam ten colon c, faktycznie działa,dobrze jest już nie przesiadywać pół godziny w toalecie, bałam ię że to bedzie dizałałao jak te środki przeczyszczajace ale na szczęscie działanie było ok i też skład naturalny ten błonnik ma
    Cytuj
  • han26 21 lis 2017, 11:26
    Powinien pomóc olejek konopny cbd Pharma.Jest bardzo skuteczny przy dolegliwościach jelitowych.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Ból kolana
Następna: Antykoncepcja