Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:24
    Jaką antykoncepcję stosujecie dziewczyny? Miałam przerwę i rozważam powrót do pigułki.
    Cytuj
  • Kanita 30 maj 2017, 22:03
    Wiesz co, wszystko jest kwestią indywidualną, lekarz na pewno przepisze coś odpowiedniego dla Ciebie. Ja akurat biorę Vibin mini i świetnie się u mnie sprawdzająuśmiech
    Cytuj
  • filka 31 maj 2017, 16:42
    To prawda, mogą być potrzebne badania a nieraz jest tak że lekarz tylko spojrzy na sylwetkę i wie jakie tabletki ma przepisać, ja dostałam belarę, też bardzo dobrze się po niej czuję.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2017, 19:48
    @Kanita vibin mini to dla młodszych, ja bardziej zaawansowana jestem. przymrużenie oka

    Koleżanka od belary... serio lekarz przepisał Ci ją na podstawie figury? Ja bym zmieniła lekarza..
    Cytuj
  • ZoHaHa 31 maj 2017, 20:57
    hahaha... czegoś takiego jeszcze nie słyszałam wielki uśmiech

    MartynKa79, to może Vibin? Ale nie mini, tylko ten zwykły?
    Cytuj
  • filka 4 cze 2017, 17:05
    To wy nie wiedziałyście że nie wszystkie tabletki są dla wszystkich? mini pigułki nie przepisuje się kobietom przy kości bo zwyczajnie będzie cały miesiąc plamiła, te kobiety muszą mieć pigułki z większą ilością hormonów, a jeśli lekarz widzi że przychodzi do niego dziewczyna z wypryskami,to normalne że przepisze taką pigułkę która jednocześnie poprawi jej cerę. Mam dobrego ginekologa który wszystko tłumaczy, nie trzeba prosić się o nic, dopytywać , sam wszystko wyjaśnia. Mogę podać Wam namiary, bo to lekarz naprawdę z powołania, nie żałuje czasu na pacjenta
    Cytuj
  • aniawel 17 cze 2017, 0:36
    A jak się czułas po tabletkach? Bo to też dość istotna sprawa... U mnie problemy ze zdrowiem na skutek brania tabsów były tak duże, że musiałam zrezygnować. Mąż wyszedł z propozycją wazektomii i cieszę się z tego powodu bardzo, bo już nie musze męczyć się tabletkami.
    Cytuj
  • filka 18 cze 2017, 8:52
    Ja nie narzekam, czuję się bardzo dobrze i u mnie wszystko jest na plus, cera, zero pms, zero humorków jak dla mnie są idealne i nie myślę o tym żeby cokolwiek zmieniać
    Cytuj
  • MartynKa79 30 cze 2017, 20:30
    @fika oczywiście, akurat to, że nie każda pigułka jest dla każdej jest oczywiste i nie trzeba do tego wiedzy medycznej. Ale to nie działa tak, że wizualnie ocenisz poziom hormonów. Żaden lekarz nie ma laboratorium w oczach i wypryski czy waga nie zawsze są wskazaniem do wypisania tego, co mu do głowy przyjdzie, bo może okazać się, że przeciwwskazaniem będzie np. tarczyca, której nie wypatrzył u dziewoi o pięknej figurze i bez pryszcza. Wszystko lubię, ale nie takie bajdurzenie, wybacz. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Petrova 31 lip 2017, 22:15
    Ja będę wracać do pigułek po przerwie i czekam na wyniki hormonów właśnie, bo mogło się coś zmienić a rok nie robiłam. Wstępnie rozmawiałam o vixpo, bo czytałam o tym, że łagodzą dolegliwości związane z pms. Bierze któraś?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zaparcia