Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe przekąski

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe przekąski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • birata 7 lut 2011, 22:31
    Witajcieuśmiech Założyłam ten wątek żeby się wymieniać pomysłami (i przepisami) na dania, które mozna wziąć do pracy. Może ktoś mnie zainspiruje, bo już totalnie nie wiem co tu wymyślić. Pracuję od 9 do 17, więc po powrocie do domu zjadam obiad, śniadanie w pracy, ale do tej 17 musze jeszcze coś zjeść, bo nie wytrzymam. Staram się zdrowo jeść i nietucząco... więc jak moge to sobie przygotowuję sałatkę, czasem jakiś serek, ale ileż można. Pomyślałam sobie,że dużo ludzi tak pracuje i może ma podobny problem. Jak macie jakieś fajne sposoby to licze na Wasze pomysłyuśmiech Pozdrawiam wszystkich.
    Cytuj
  • Lorelei 8 lut 2011, 1:12
    Witam w klubie, ja też bym chętnie pozbierała jakieś przepisy, bo mam dokładnie to samo. Rano duże śniadanie, po pracy obiadokolacja z moim lubym (przynajmniej staramy się zjeść razem nie zawsze to wychodzi). W pracy też jem sałatki, ale nie znam zbyt wielu przepisów i już mi się nudząprzymrużenie oka Zdarza mi sie zjeść zupke chińską, ale staram się nie za często...
    Ze swojej strony moge polecićbardzo dobrą sałatkę/ Mnie się juztrochę przejadła, ale jest bardzo dobra, sycąca i zdrowa! A robi się ją tak: Podsmażam pociętego w kawałeczki fileta z kurczaka (posypany przyprawą gyros np), potem na tej samej patelni obsmażam szybko kawałki pieczarek i wrzucam do miski. Do tego kukurydza, mozzarella w kawałeczkach, zielona fasolka szparagowa, ogórek konserwowy w kostkę i sos francuski Knora, ale nie jak w przepisie tylko mieszam go z jogurtem naturalnym. Można też dodać do tego salatę. Naprawdę pychauśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 8 lut 2011, 8:34
    Ja w pracy wychodzę na lunch, w ramach przekąski robię sobie czasem słodką chwilęuśmiech Albo gorący kubek jak jest zimno i mi się zupa zamarzy... ale ten przepis na sałatkę na pewno wypróbujęuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 8 lut 2011, 11:21
    Taką sałatkę to można zjeść na obiad, z kurczkaiem i serem... ja raczej staram się jednak jeść obiad w pracy żeby później nie jeść wieczorem. Czasem się zdarza, że nie zdążę z obiadem i jem coś na szybko, ale wtedy to już raczej nie jest zdrowo... jakiś hot-dog ze stacji albo knysza. Ale na ogół robie obiad wieczorem i odgrzewam sobie w pracy następnego dnia. A sałatka to raczej na kolację.
    Cytuj
  • Labradorka 8 lut 2011, 12:46
    Ja też na pewno zrobię taką sałatkę! Już po składnikach widać, że będzie super. Tylko musze dopytać czy ta fasolka to taka z puszki? A ja z takich "konkretnych" sałatek mogę polecić pyszną i prostą: makaron kokardki + ugotowane brokuły + ser plesnioey typu rokpol, do tego śmietana, sól i pieprz. Gwarantuje wspaniałe doznania, bo na każdej imprezie robi u m nie furoręwielki uśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 8 lut 2011, 16:20
    Może być z puszki, ale lepsza jest z mrożonki, ugotowana krótko żeby była chrupiąca.
    Cytuj
  • zosiasamosia 8 lut 2011, 19:45
    Ja też biorę obiad do pracy, ale przekąski i tak muszą byćprzymrużenie oka Staram się żeby to było coś zdrowego, kiedyś namiętnie zajadałam paluszki. Ale od tego można nieźle utyć! Teraz biorę dwa wafle ryżowe, robię sobie kanapki z sałatą, szynką, ogórkiem. Na jakiś czas głód zaspokojonyuśmiech
    Cytuj
  • birata 8 lut 2011, 23:24
    No chyba wszystko "namiętnie" podjadane odbija się na figurzeprzymrużenie oka Ja sobie czasem biorę do woreczka garść orzechów - zdrowe tłuszcze, dobre na mózgprzymrużenie oka Albo suszoną żurawinę na drogi moczowe. Tylko że musze sobie wydzielić porcje na 1 dzień. Jak trzymałam w szufladzie to potrafiłam całą paczkę wszamać jednego dnia... no, może odrobinę koleżanka mi pomagałaprzymrużenie oka Ale i tak masakracja.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 9 lut 2011, 0:40
    Orzechy i suszone owoce są zdrowe, ale kalorii mają bardzo dużo. Ja też lubię chrupać w pracy, to mi pomaga w myśleniuprzymrużenie oka Polecam chipsy z marchewki albo jabłka. Takim jabłkiem można się na długo zapchać, a dodatkowo to samo zdrowie.
    Cytuj
  • Sissi87 9 lut 2011, 1:46
    Ja kupowałam batoniki, aż dotarlo do mnie, że wpadłam w niebezpieczny nałógprzymrużenie oka Teraz też się staram myśleć co jem. Rano zawsze duże sniadanie, jajecznica, parówki albo omlet. To mi wystarcza na kilka godzin. Potem okolo południa jem dużą kanapkę, obowiązkowo z sałatą, ogórkiem, pomidorem, rzodkiewką i co tam akurat jest dostępne. Kiełki też tam często wciskam. I jak zjem taka konkretną kanapę to potem w pracy jeszcze tylko herbatka i do obiadokolacji w domciu wystarczauśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Masaż tajski