Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe przekąski, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe przekąski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • birata 10 lut 2011, 11:14
    Ja nie chcę nie przytyć, ale wręcz schudnąćprzymrużenie oka Ale może i macie rację. W końcu z czegoś trzeba czerpać energię do pracyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 10 lut 2011, 14:57
    Bez przesady, coś jeść trzeba nawet przy odchudzaniu. Grunt to sie nie najadać na wieczór.
    Cytuj
  • Orion456 10 lut 2011, 16:57
    Polecam Wam marwitki, to są mini-marcheweczki z tej firmy co robi świeże soki. Ja miałem nałóg podjadania czegoś w pracy jak nad czymś intensywnie musialem podumać... Z tego dumania zrobiło się 8 kilo więcejprzymrużenie oka Odkryłem te marchewki. Czasem też jem wafle ryżowe, dają radę.
    Cytuj
  • r11 10 lut 2011, 17:15
    A ja sobie robię słupki z normalnych marchewek, wkładam do kubeczka i mam pod ręką. Dobre są też z selera naciowego. Tylko psiakrew zawsze z jakimś sosemprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 10 lut 2011, 20:17
    Ale można takie dipy zrobić na bazie jogurtu naturalnego. Będzie pysznie i nietuczącoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 10 lut 2011, 22:28
    Ja w pracy jem owoce, bo podobno powinno się je jeść wczesną porą. Jak mam więcej czasu to robię sobie w domu sałatki owocowe, z orzechami i łyżeczką miodu. Do tego biorę jogurt albo ciastka zbożowe i to mi wystarcza do 18 (oczywiście rano porządne śniadanie)
    Cytuj
  • birata 10 lut 2011, 23:44
    Chyba w ogóle te sałatki najlepsze... tylko trzeba mieć dużo przepisów, bo nawet najlepsza sałatka jedzona za często się znudzi...
    Cytuj
  • Gaik 11 lut 2011, 7:37
    To ja też dorzucę swój przepisuśmiech Grilowane 2 młode cukinie w plastrach, opkowanie ugotowanych na parze brokułów, paczka sera fetopodobnego i prażony na patelni słonecznik. Do tego sos z 3 łyżek oliwy, soku z pół cytryny, 2 ząbków czosnku, łyżką octu balsamicznego, 2 łyżek miodu, soli i pieprzu. Genialny smak! W dodatku brokuły - jende z najzdrowszych warzyw no i pestki... Jest świetna naprawdę.
    Cytuj
  • D3niCle0 11 lut 2011, 10:22
    Ja też uwielbiam sałatki. Ale większości tych przepisów nie znałam, muszę wypróbować. Jeśli chodzi o zdrowe przekąski to najczęściej wybieram jogurt z muesli. Latem jeszcze dorzucam świeże owoce.
    Cytuj
  • Szachrajka 11 lut 2011, 13:08
    Jak miałam mikrofalówkę w pracy to gotowałam sobie zupy i odgrzewałam. Teraz też robię kanapki albo biegam na sałtke do baru, ale to za dużo czasu zajmuje:/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Masaż tajski