Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zespół jelita drażliwego, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zespół jelita drażliwego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 25 wrz 2010, 0:22
    Drogie forumowiczki, a słyszałyście o kandydozie? Wywołuje podobne objawy jak ZJD, ponoc często bywa mylone. Ale tę przypadłośc leczy zupelnie innymi lekami, może warto dokładnie to sprawdzić.
    Cytuj
  • Cloudy 25 wrz 2010, 0:52
    Stosowala Debridat i rzeczywiście jest to dobry lek tyle tylko,że efekty czuje się dopiero po dłuzszym sotsowaniu. Ja na początku myślałam,że to nic nie warte, a dopiero po ok 2 tygodniach poczułam dużą ulgę! I ten lek bardzo dobrze mi wyregulował motoryke jelit.
    Cytuj
  • Iolla007 25 wrz 2010, 6:00
    Dziewczyny, czy wiecie że na tę przypadłośc chorują głównie kobiety? Chyba powinnyśmy się mniej stresować wszystkim, bo ZJD ma podlłoże psychiczne! A poza tym co do leków, to w związku z powyższym zaleca się leki uspokajające i pamiętajcie, że nic tak nie relaksuje jak sport na świeżym powietrzuuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 25 wrz 2010, 10:48
    Brak stresu to podstawauśmiech Ja też zapomnialam dodać, że jeszcze sobie meliskę popijam wieczoramiuśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 25 wrz 2010, 12:54
    U mnie też herbatka z melisy co wieczór na dobranocuśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 25 wrz 2010, 13:44
    Lepsza herbatka niż talbetki, choćby ziołowe... Fajna jest jeszcze antystresowa herbatka w takim fioletowym pudełeczku, chyba z vitaxu...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 25 wrz 2010, 14:24
    Nie wiem na ile działaja naprawdę te herbatki, a na ile to moja autosugestiauśmiech Ale widziałam cały zestaw antystresowy Tołpy w sklepie i chyba go sobie kupię sama na imieninyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Borsuk7000 15 paź 2013, 14:58
    Dobrym sposobem na ulżenie sobie w takiej sytuacji jest skorzystanie z Colno pack wpływa on korzystnie na pracę jelit, gdyż usuwa z nich nagromadzone toksyny i substancje niekorzystnie wpływające na organizm.
    Cytuj
  • profit1_onet_eu 15 paź 2013, 16:47
    Jakoś nikt nie podał przyczyny tej choroby. Lekarze też na ogół milczą na ten temat. Proponuje sprawdzić czy macie adenowirusa, albo innego wirusa z rodziny powodujących mononukleozę. smutny
    Cytuj
  • zonja 24 paź 2013, 6:33
    Ja pierwsze słyszę, ale z moim zespołem jelita radzi sobie dobrze jeliton. Zaczęłam w sumie brać ten błonnik bo chciałam schudnąć, ale zauważyłam, że poprawiła się praca jelit przy okazji.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum