Favore.plForumPozostałe tematy

Co myślicie o wróżkach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o wróżkach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • caipirinha 18 sty 2011, 23:32
    Hej, ciekawa jestem czy wierzycie w zdolności wróżek? Kiedyś koleżanka mnie namawiała na taką wizytę, ale nie chciałam.... Chyba się bałam tego co moge usłyszeć i tak naprawdę nie chciałam się dowiedzieć co może mnie spotkać, balam się, że to się sprawdziuśmiech Ale mam w tej chwili poważny życiowy dylemat, potrzebuję wskazówki i tak mi przyszło do głowy... Jak myslicie warto? Czy to zwykle oszustwo?
    Cytuj
  • Ja80ja 19 sty 2011, 7:17
    Osobiście nie wierzę w takie rzeczy, ale mam ciocię, która kontaktuje się z wróżką od lat, zadaje jej pytanie i po jakimś czasie dostaje odpowiedź, twierdzi, że zawsze sie sprawdza! Mnie to troche przeraża, bałabym się iść do takiej osoby, chociaż raczej w to nie wierzę...
    Cytuj
  • marsjanin 19 sty 2011, 10:18
    Moja siostra raz była u wróżki i przez długi czas uważała, że to tylko tak dla zabawy, ale po paru latach wszystko zaczęło jej się układać tak jak to powiedziała ta wróżka.
    Cytuj
  • birata 19 sty 2011, 14:09
    Przestańcie, cały talent wróżek to niezły spryt żeby żerować na ludzkiej naiwności. Mówią takie rzeczy, które łatwo przypasować do różnych wydarzeń. Wszystko kwestia interpretacjiuśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 19 sty 2011, 14:50
    Mam niezły ubaw jak w telewizji widzę ludzi, którzy opowiadają jak to im wróżka powiedziała co ich czeka. Że zadzwoniła tak jedna, dzień dobry, chciałabym wiedzieć czy mam szanse na podwyżkę. A wróżka na to: widzę w kartach, że ma pani kłopoty finansowe... hehehe pic na wodę! Ludzie sa naiwni i zwracają się do takich osób z nastawieniem żeby usłyszeć to co już maja na mysli. Trzbea być jedynie dobrym obserwatorem, trochę psychologiem żeby takiego "klienta" rozpracowaćuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 19 sty 2011, 16:14
    Nooo... w sumie to też tak myślę. Jak sie ma zły moment w życiu to łatwo się poddać manipulacjiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Zoe87 19 sty 2011, 17:29
    Czasem chcemy żeby ktoś za nas zdecydował w jakichś trudnych sprawach. Albo nas wyręczył w pewnych decyzjach, żeby uniknąć odpowiedzialnościprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 19 sty 2011, 21:08
    A mojej kuzynce wróżka kiedyś powiedziała, że bedzie miala syna i ten syn ma już 4 latkauśmiech Więc może jednak coś w tym jest...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 19 sty 2011, 23:49
    Przestańcie mnie rozśmieszać... są tylko dwie płcie to miała 50/50, że trafi nie?uśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 20 sty 2011, 0:50
    Ja też w to nie wierzę. Tak samo jak w horoskopy. Jeśli ktoś twierdzi, ze mu sie sprawdza to po postu ma duże zdolności interpretacyjneprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum