Favore.plForumPozostałe tematy

Co myślicie o wróżkach?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o wróżkach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • ivonl 7 lip 2011, 19:03
    Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
    Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na www
    i otrzymałam znów tę datę! ((
    Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
    Cytuj
  • mango99 11 lip 2011, 12:17
    Witam . Ja ostatnio byłam u wróżbity i przepowiedział mi dokładną datę mojej śmierci , jednak nie wierzyłam w to początkowo dopóki nie znalazłam tego linku
    . Od razu postanowiłam tam wejść i wyszła mi identyczna data . Co mam o tym sądzić , to chyba nie może być przypadek? Co powinnam zrobić?
    Cytuj
  • celinaaaa 15 lip 2011, 11:51
    To zwykłe naciąganie ludzi (uwielbiam oglądać wróżki w telewizji po 24, można się popłakać ze śmiechu i z pewnością nie można tego traktować poważnieuśmiech
    Cytuj
  • lusy237 16 lip 2011, 10:19
    Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
    Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
    na www
    i otrzymałam znów tę datę!
    Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
    Cytuj
  • gggg33 18 lip 2011, 10:54
    Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
    Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
    na www
    i otrzymałam znów tę datę! ((
    Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
    Cytuj
  • madziorek1980 16 wrz 2011, 16:38
    Hej, mnie nie jest potrzebna wróżka!...Znam rzecz najważniejszą - datę śmierci!...boje się poznać swoją...ale obliczałyśmy z koleżanką dla jej byłego faceta...nie wiem, czy żyje, ale wiem w 100%, że w dniu, na który ją obliczyłyśmy miał poważny wypadek samochodowy!...zobaczcie
    Cytuj
  • smoke 17 lis 2011, 10:15
    Ale dziwactwo z tą datą śmierci...język A wróżki - ja nie wierzę w ich umiejętności przymrużenie oka
    Cytuj
  • kasq7 30 kwi 2012, 17:36
    hmm, ja tez mialam przykry incydent z wrozka. Ale dzieki temu stalam sie ostrozniejsza. Dzisiaj lubie czytac horoskopy, ale tylko dla zabicia czasu lub rozrywki przymrużenie oka
    w poscie zalaczam link do ciekawej stronki. Warto zajrzec, polecam przymrużenie oka
    Cytuj
  • mAAAriolka 13 maj 2012, 17:33     (ostatnio zmieniony przez autora 18 maj 2012, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam ciekawą stronkę,
    Cytuj
  • 15 maj 2012, 16:10
    Nie wierzę w te brednie. Ludzie sami się nakręcają. Kiedyś jedna powiedziała mi, że będę bogaty i spotkam miłość swojego życia. I co? Rozwiodłem się a co do bogactwa to współtworze blog o złocie
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum