Favore.plForumPozostałe tematy

Co wybrać prysznic czy wannę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co wybrać prysznic czy wannę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • mogi2 21 gru 2012, 18:16
    Zastanawiam się czy wybrać prysznic czy wannę do łazienki?
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:12
    zależy czy lubisz poleżeć w wannie czy brać szybkie prysznice wielki uśmiech ja osobiście wybieram to drugie
    Cytuj
  • kastijo 9 sty 2013, 9:27
    Ja mam na szczęście ten problem rozwiązany, ponieważ mam wannę i do niej dokupiłem taką specjalna zasłonę plastikową jak w kabinie uśmiech Jak chcę się wylegiwać w wannie to się wyleguje, a jak chcę wziąć szybki prysznic to biorę szybki prysznic uśmiech


    Cytuj
  • Marta30S 11 sty 2013, 11:20
    Jeśli dobrze pamiętam, to na stronie krolestwolazienek był taki quiz połączony z artykułem o tym czym się kierować gdy zastanawiamy się nad zakupem między własnie wanną a kabiną prysznicową.
    Wydaje mi się, że dobrze jest takie rzeczy poczytać, żeby potem plusy i minusy łatwiej było wypunktować
    Cytuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:18
    Wanna to fajna sprawa, ale ja jednak wolałabym prysznic wydaje mi się że jest bardziej praktyczny i wygodny, poza tym bardziej oszczędny od wanny
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:50     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 11:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że najlepszą opcją jest wanna ze szklanym parawanem, bo można w niej brać i relaksującą kąpiel i prysznic, nie opryskując całej łazienki wodą.
    Cytuj
  • wlasnietak 8 lut 2013, 8:40
    A co myślicie o takiej dużej okrągłej wannie?
    Cytuj
  • szeptem 8 lut 2013, 13:30
    Wannę z prysznicem można połączyć w wiele fajny rozwiązań uśmiech jak np wcześniej ktoś już napisał, dodając do wanny zasłonkę/kabinę. niewątpliwie prysznic jest wydajniejszy i wygodniejszy, ale w wannie też fajnie poleżeć raz na jakiś czas, dla relaksu.
    Cytuj
  • 10 lut 2013, 10:39
    Jeśli kogoś stać to powinien wybrać wannę ponieważ zawiera ona w sobie prysznic... lepiej mieć dwa niż jedno!

    uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 10 lut 2013, 12:55     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2013, 12:55, w całości zmieniany 1 raz)
    a ja chciałabym mieć i to, i to, jeśli tylko miałabym na to kasę to czemu nie przymrużenie oka szybki prysznic rano, a długa kąpiel w wannie wieczorem
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum