Favore.plForumPozostałe tematy

Co wybrać prysznic czy wannę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co wybrać prysznic czy wannę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Kamillo5 19 kwi 2015, 15:14
    Polecam wannę, która ma też funkcję prysznica uśmiech Jest bardzo praktyczna
    Cytuj
  • nina_ky 22 kwi 2015, 8:18     (ostatnio zmieniony przez autora 25 kwi 2015, 12:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Całe swoje życia mam kabinę prysznicową, ale marzy mi się taka [url=http://sprzedajemy.pl/promocja-dla-ciebie-polska-wanna-excellent-ibiza-hydromasarz,9158987]wanna[/url], a najlepiej wanna z hydromasażem. Ale z braku miejsca w łazience nadal pozostaje to w sferze marzeń.
    Cytuj
  • Bonobo 1 maj 2015, 1:54
    Kamillo5 napisał:Polecam wannę, która ma też funkcję prysznica uśmiech Jest bardzo praktyczna
    Jak najbardziej masz racje, ja kiedyś miałam wannę, później zachciało mi się kabinę...ale teraz czasami poleżałabym sobie w wannie z powrotem. Więc wychodzi na to ze wanna z funkcja prysznica najbardziej realne :-)
    Cytuj
  • 1 maj 2015, 15:23
    Jasne że prysznic uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 11 maj 2015, 21:16
    moim zdaniem lepszy jest prysznicprzymrużenie oka Zajmuje mniej miejsca i pozwala na zaoszczędzenie wody uśmiech Mi marzy się prysznic bez brodzika z obrotowymi drzwiami obrotowymi. Od dawna "chodzi" za mną nowoczesna łazienka z wypasionym prysznicem uśmiech Mam nadzieję, że w czerwcu uda mi się zrobić remont.
    Cytuj
  • Glinka 19 maj 2015, 17:08
    My postawiliśmy na wannę, która będzie nam służyła przez lata i przynosiła max przyjemności. Mamy wannę z jacuzzi. Codzienny masaż w wannie jest niebywale przyjemny.
    Cytuj
  • Larsson 20 maj 2015, 17:09
    Oczywiście to kwestia tego jaki tryb życia prowadzisz, jeżeli aktywny to jestem za prysznicem pod który można wejść raz dwa umyć się i wyjść ale co wtedy gdy mam czasem ochotę na relaks? Kupić brodzik z wysokim stanem który zadziała podobnie jak wanna uśmiech
    Cytuj
  • majestic24 20 maj 2015, 22:33
    Wanna bardziej praktyczna dla dwóch osób uśmiech
    Cytuj
  • zuzaem 28 maj 2015, 9:30
    Zdecydowanie lepsza wanna uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 29 maj 2015, 17:43
    Ze względu na dwie osoby uśmiech wanna.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum