Favore.plForumPozostałe tematy

Co wybrać prysznic czy wannę?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co wybrać prysznic czy wannę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • nunk80 16 wrz 2015, 15:12
    Prysznic. Zajmuje mniej miejsca i jest wygodniejszy uśmiech
    Cytuj
  • glazmar 17 wrz 2015, 21:07
    Prysznic ale z hydromasażem. Można odpocząć ale też wziąć szybki prysznic
    Cytuj
  • zu_za 22 wrz 2015, 10:32     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2015, 10:32, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja bym powiedziała że wannę + szklany parawan nawannowy. Wtedy mamy idealnie dwa w jednym wielki uśmiech
    Mam na myśli coś takiego jak na zdjęciu:

    Cytuj
  • aleksyv91 23 wrz 2015, 14:15
    Zdecydowanie preferuję prysznic bo raz że szybszy, a dwa oszczędza się więcej wody. O takim aspekcie jak zaoszczędzone miejsce już nie wspomnę. Z drugiej strony na przykład moja matka preferuje wannę bo zimą może powiesić pranie nad wanną, woda zleci prosto do niej, nie chlapiąc nigdzie przy okazji. Wannę też docenią młode małżeństwa gdy trzeba wykąpać niemowlaka. Tak naprawdę i jedno i drugie ma swoje plusy i minusy i co wybrać zależy od Ciebie i tego w jakiej sytuacji znajdujesz się obecnie.
    Cytuj
  • nina_ky 25 wrz 2015, 9:23
    W wannie można się zrelaksować, a prysznic jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Ja bym najchętniej posiadała i to i to.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 5 paź 2015, 15:37
    ja bym była za wanną. Te błogie kąpiele w piance....
    Cytuj
  • Swiezak13 6 paź 2015, 12:17
    Każdy wybiera prysznic, bo mało kto ma czas na leżenie w wannie. Ale czasem warto sobie zrobić spa odprężające więc najlepiej to połączyć
    Cytuj
  • kosmiczna 14 sty 2016, 12:14
    Chyba każdy kto urządza łazienkę ma ten dylemat, ale to ty musisz wiedzieć czego potrzebujesz.
    Ja jeżeli masz małą łazienkę zdecydowałabym się na wannę z deszczownicą. Masz wtedy i wannę i prysznic.
    Zobacz sobie też co oferują producenci w internecie
    Pooglądaj też inspiracje, może coś Ci wpadnie w okouśmiech
    Cytuj
  • inka28 1 lut 2016, 13:11
    to zależy od Twoich upodobań, kiedyś miałam prysznic i nie chciałam zmieniać na wannę, ale przez obniżenie sufitu musiałam jednak kupić wannę i jeżeli mam być szczera, to nie zamieniłabym teraz wanny na prysznic za żadne skarby, jak mam chwilę i ochotę to robię sobie gorącą długą kąpiel, a jak mi się spieszy to biorę szybki prysznic i tyle. Z kabiną niestety tak się nie dało.
    Cytuj
  • Marteau 1 lut 2016, 20:48
    Prysznic zdecydowanie. Jest szybszy i oszczędniejszy. uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum