Favore.plForumPozostałe tematy

Coś na kaszel, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś na kaszel

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • ZoHaHa 27 lut 2014, 18:52
    dzieki migo, a dzieciom też można go podawać?
    Cytuj
  • 27 lut 2014, 22:27
    Mnie najbardziej pomaga tradycyjne mleko z czosnkiem i miodem. Wiem ohydne, ale naprawdę skuteczne przymrużenie oka
    Cytuj
  • migo 27 lut 2014, 23:26
    Zohaha tak, ale od 4 lat.

    Misiakoala o nie! Nie wypiłabym tego płacz
    Cytuj
  • Meggi85 28 lut 2014, 22:21
    ZoHaHa napisał:jeszcze jedno... to jest syrop na kaszel suchy czy mokry?
    Jest na mokry kaszel. Działa wykrztuśnie. Ale fakt jest faktem, że Bronchosol nigdy mnie nie zawiódł. A skład ma tak naturalny, że nie boje się dawać go dziecku.
    Cytuj
  • ZoHaHa 5 mar 2014, 15:28
    Dzięki za odpowiedzi, kupiłam i podałam dzieciakom, dzisiaj drugi dzień, mam nadzieję, że szybko pozbędziemy się kaszlu. Póki co, faktycznie widzę, że jakoś łatwiej odkrztuszają.
    Cytuj
  • migo 7 mar 2014, 20:54
    Zohaha u nas 4 dnia było już po kaszlu, także wam życzę tego samego wielki uśmiech A jak ze smakiem? Podszedł dziecku?
    Cytuj
  • jarzebina 14 mar 2014, 10:15     (ostatnio zmieniony przez autora 14 mar 2014, 10:16, w całości zmieniany 1 raz)
    a syrop z cebuli robicie?
    Cytuj
  • ZoHaHa 14 mar 2014, 10:23
    nie, moje nie chcę tego do ust wziąć przymrużenie oka
    za to smak pomarańczowy bronchosolu młodzieży podchodzi, więc z podawaniem nie było problemu uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 24 mar 2014, 9:10
    Mnie Bronchosol przekonał nie tylko skutecznością, ale też maxymalnie naturalnym możliwym składem. Lek dla całej rodziny, a przy dzieciakach w różnym wieku i mężu, który chory jest jak dziecko to dla mnie dużo.
    Cytuj
  • ZoHaHa 26 mar 2014, 15:02
    mój mąż chory to nawet gorzej niż dziecko przymrużenie oka
    a co do składu to masz rację, wolę podać, szczególnie dzieciom coś ziołowego niż chemię :/
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum