Favore.plForumPozostałe tematy

Coś na kaszel, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś na kaszel

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • Meggi85 12 wrz 2014, 9:26
    No i zaczęło się. Szkoła a razem z nią już pierwsze nadziębienia i kaszel. Wracamy do wyposażena apteczki i już pierwsza kuracja kaszlowa. Jesień jeszcze dobrze się nie zaczęła, to chyba tego Bronchosolu zaopatrzę się w duże opakowanie.
    Cytuj
  • jarzebina 12 wrz 2014, 12:22
    dobry pomysł, ja to właśnie zrobiłam i mile zaskoczyła mnie cena, oszczędność ponad 5 zł przymrużenie oka
    Cytuj
  • migo 15 wrz 2014, 22:18
    5 zł to dużo. Zawsze za to można kupić jakiś słodycz czy owoc dla dziecka za dzielne picie syropów wielki uśmiech U nas dopiero 2 tygodnie zerówki a choroba zaliczona. Na szczeście skończyło się na Bronchosolu i witaminie C
    Cytuj
  • Meggi85 17 wrz 2014, 13:55
    Nawet nie wiedzialam, że jest w jeszcze niższej cenie. Muszę faktycznie podejść do mojej apteki. A co do nagród to nie wiem czy moje dziecko tylko, ale jemu ten syrop tak smakuje, że nie muszę go niczym przekupywać. Jak ma mokry kaszel to bez problemu chętnie go bierze. To z perspektywy matki też ogromny plus.
    Cytuj
  • Jarzebina100 18 wrz 2014, 1:09
    Meggi85 napisał:Nawet nie wiedzialam, że jest w jeszcze niższej cenie. Muszę faktycznie podejść do mojej apteki. A co do nagród to nie wiem czy moje dziecko tylko, ale jemu ten syrop tak smakuje, że nie muszę go niczym przekupywać.
    A to ten syrop jest smakowy ?
    Cytuj
  • migo 18 wrz 2014, 21:04
    Powiedziałabym że ma posmak pomarańczy uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 27 wrz 2014, 22:41
    No ma taki lekko pomarańczowy smak, ale nie jest on tak męcząco intensywny, ale lekko wyczuwalny. U mnie akurat synek bardzo lubi, a i mąż nie kręci nosem.
    Cytuj
  • Jarzebina100 29 wrz 2014, 1:54
    I on od ręki dostępny w aptece ?
    Cytuj
  • Meggi85 16 paź 2014, 8:37
    Jasne. U mnie jest zawsze. Nawet zdarza się, ze te duże opakowania są na promocji to kupuje dwa. Zawsze lepiej mieć niż nie mieć.
    Cytuj
  • lemon74 21 paź 2014, 10:21
    SAUNA. Może wydaje się to głupią odpowiedzią ale najlepiej temu zapobiegać przymrużenie oka I spędzić w tygodniu 3 x 15 minut w saunie (w poprawny sposób), żaden kaszel czy przeziębienie nas nie złapie uśmiech)
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum