Favore.plForumPozostałe tematy

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • Maniuss 20 lip 2012, 13:11
    Nie wiem sam gdzie powinienem o to zapytac..otoz w ostatnim czasie mam wrazenie ze jestem jedna z nielicznych osob, ktore jeszcze kupuja normalnie w zwyklych sklepach. Wiekszosc moich znajomych kupuje bardzo duzo rzeczy w sieci, argumentujac to ze poprostu w ten sposob jest taniej. Mowiac szczeze sam nie wiem co o tym myslec. No bo moze jest i taniej, zwlaszcza w zagranicznych sklepach ale jak sie doliczy koszty wysylki itk to przeciez wychodzi na to samo, czy nie?
    Cytuj
  • Gmarcin 27 lip 2012, 11:39
    Niezły spam!
    Cytuj
  • Maniuss 30 lip 2012, 11:30
    Achaaaa, ciekawe a moge wiedziec, na jaki temat jest ten spam? bo kurcze tak sie wczytuje w tego mojego posta i nic mi do glowy nie przychodzi..
    Cytuj
  • faworytowy 31 lip 2012, 12:19
    Cześć !. A to zależy chyba gdzie kupujesz i co konkretnie zamawiasz. Są sklepy, w których do pewnej ceny przesyłkę dostajesz za darmo, ale są też inne, gdzie płacisz za nią. Nie wiem od czego to w sumie zależy. Ostatnio zamówiłem sobie np. parę płyt w necie, zapłaciłem paysafe i nie pobrali żadnych pieniędzy za przesyłkę. Więc z tego wniosek,że opłacają się czasami takie zakupy. Pozdrawiam! przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 31 sie 2012, 14:56     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sie 2012, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Wedle moich obserwacji najczęściej jest taniej uśmiech Najczęściej, co nie znaczy, że zawsze. Zakupy w necie to nie tylko sklepy internetowe, to też zakupy grupowe i kluby zakupowe, czyli serwisy, gdzie markowe rzeczy sprzedaje się po bardzo obniżonych cenach. Jednak dostęp do tych klubów mają tylko zarejestrowani uzytkownicy. Trzeba się zarejestrować (tak jak na forum) , zeby móc kupować.
    Cytuj
  • futures 4 wrz 2012, 18:02
    A ja mam przykład mieszania zakupów online i tych "chodzonych" wulkanizacja Złotoryja <-- tutaj montuję opony, które kupuję w necie w oponeo. Czyli, teoretycznie mam gwarancję dobrej ceny, a montaż pod domem uśmiech Nie trzeba się użerać z gwarancją - bo warsztat pod nosem... Ale nie zawsze się tak da - wczoraj zamówiłem frytkownicę Tefala za 550 z wysyłką, bo niżej niż 620zeta w żadnym sklepie nie znalazłem smutny smutny I na nich było moje chodzenie...
    Cytuj
  • 6 wrz 2012, 9:40
    W sumie to zależy co chcesz przez ten internet kupować. W chwili kiedy to są dobra spożywcze to moim zdaniem bez sensu. W chwili kiedy są to jakieś rzeczy warte więcej jak 200pln wtedy tak - warto kupić przez internet. Jest na tyle taniej że nawet koszt transportu nie wyrówna do ceny sklepowej.
    Cytuj
  • Swojezdanie 13 mar 2013, 9:46     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 9:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Jest taniej - ale to wszystko zależy co i jak :-) Np. sprzęt AGD - wiele sklepów ma w sieci taniej te same produkty, co w sklepach stacjonarnych. W wielu miejscach istnieje opcja kupna przez Internet i wyboru, w którym sklepie stacjonarnym chcesz odebrać towar - wtedy transport wynosi dokładnie tyle samo, ile podczas przewożenia ze sklepu do domu :-) W innych przypadkach warto poszukać sprzedawców, którzy mają umowy z kurierami i z pocztą i mają bardzo tanie przesyłki. A najlepiej kupować kilka rzeczy u tego samego sprzedawcy, bo wtedy płaci się tylko raz za przesyłkę i bardziej się to opłaca uśmiech Ja np. niedawno kupowałam na allegro skarpetki, rozgłosiłam to wśród koleżanek i jeszcze dwie się zdecydowały, więc koszty przesyłki podzieliłyśmy na 3, co mnie wyniosło 3 zł język
    Cytuj
  • Jana1 13 mar 2013, 13:11     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 13:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja sporo rzeczy kupuję w internecie i muszę przyznać, że może tak do końca tanio nie jest, ale mam lepszy dostęp do różnych produktów, niż gdybym jeździła po sklepach stacjonarnych. Spróbujcie na przykład znaleźć sklep żeglarski w lubuskiem. Jak mnie to interesuje, to będę szukać, ale nie pojadę na drugi koniec Polski. A tak wszystko dowożą i nie trzeba wyjść z domu.
    Cytuj
  • malinkka 13 mar 2013, 13:25
    ja korzystam z serwisów zakupów grupowych. Ich oferty są faktycznie bardzo atrakcyjne cenowo i można sporo zaoszczędzić. Najczęściej wybieram oferty Grupera- mają ofertę kulturalną z biletami na przedstawienia czy koncerty
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum