Favore.plForumPozostałe tematy

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • hasanna 13 mar 2013, 15:44     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 15:44, w całości zmieniany 1 raz)
    jak na moje oko na pewno jest taniej szczególnie na takim serwisie gdzie można nie tylko kupić nowe rzeczy, ale także takie z drugiej ręki, które mogą być nawet w idealnym stanie, warto szukać i oszczędzać na zakupach, bo po co przepłacać, tym bardziej jeśli nam się nie przelewa
    Cytuj
  • 14 mar 2013, 11:55
    Przeważnie naprawdę jest taniej, sama dość niedawno się o tym przekonałam i od tej pory wolę zakupy przez internet. Tym bardziej, że zamawiając więcej rzeczy albo przesyłka jest za darmo od określonej kwoty, albo jak przeliczyć to i tak się bardziej opłaca nawet z tą opłatą uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 10:19     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 10:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdarza się, że rzeczywiście jest taniej, trzeba jednak uważać na niektóre oferty "promocyjne", bo czasem wielkie obniżki są niestety jedynie tylko teorią.
    Cytuj
  • malinkka 15 mar 2013, 10:43
    pistacja napisał:Zdarza się, że rzeczywiście jest taniej, trzeba jednak uważać na niektóre oferty "promocyjne", bo czasem wielkie obniżki są niestety jedynie tylko teorią.
    Dokładnie każdą ofertę należy sprawdzić. Przy zakupie wyjazdów czy wycieczek na stronach zakupów grupowych należy zapamiętać, a najlepiej zapisać sobie datę rezerwacji i realizacji kuponu. Dobrze też kilkakrotnie przeczytać ofertę i zwrócić uwagę na to co zawiera (czy obejmuje przejazd, wyżywienie, inne atrakcje).
    Cytuj
  • blue-green 23 mar 2013, 19:40
    W sieci jest dużo taniej przynajmniej jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci, bardzo często kupuje zabawki przez Internet, również dlatego że jest o wiele większy wybór.
    Cytuj
  • Ada45 16 kwi 2013, 12:32
    Tak , często jest taniej i zawsze wygodniej, jak na załączonym linku uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 17 kwi 2013, 14:29
    Zależy co się kupuje. My ostatnio naprawdę tanio kupiliśmy porządne panele podłogowe. Podłoga do samodzielnego montażu do naprawdę niedroga opcja.
    Cytuj
  • RittaRosa 6 maj 2013, 13:37
    Oczywiście, że w necie można zrobić tańsze zakupy, tylko trzeba wiedzieć gdzie wielki uśmiech Świetnym przykładem są gry na konsolę. W normalnym sklepie ceny są bardzo wysokie. A ja tam kupuję przez internet na [url=http:///]gamecards[/url] i zawsze dobrze na tym wychodzę przymrużenie oka Tak, więc najważniejsze to znaleźć dobry i sprawdzony sklep.
    Cytuj
  • odponiedzialku 6 maj 2013, 13:55
    Musisz w końcu spróbować, bo naprawdę warto, faktycznie jest trochę taniej, a tak samo masz gwarancję zakupu, można też w wielu sklepach kupować na raty, ja w ten sposób kupiłam całe [url=http://]AGD[/url] do kuchni, generalnie polecam tego rodzaju zakupy
    Cytuj
  • pistacja 6 maj 2013, 15:04     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 15:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Grunt to wiedzieć jak znaleźć naprawdę promocyjną ofertę. Trzeba wyrobić w sobie nawyki sprawdzania danej firmy na różne możliwe sposoby. Bez tego można się łatwo nadziać.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum