Favore.plForumPozostałe tematy

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy w sieci jest rzeczywiscie taniej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • aniolek_diabelek 18 wrz 2015, 8:34
    ja uważam, że jest znacznie taniej i często zdecydowanie bardziej się opłaca. Ja rzadko kupuję w sklepach stacjonarnych bo wolę w necie
    Cytuj
  • Leon99 19 wrz 2015, 15:23     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2015, 22:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Pewnie, ze jest taniej. I na dodatek mozna dostac oryginalne rzeczy, a nie takie, ktore maja wszyscy. Jak kupowalem [url=http://sklep.exotic-flowers.pl/c/1534/meble-rattanowe.html]meble rattanowe[/url] to w marketach - nie dosc, ze byl slaby wybor, to i masowka na maxa. A buszujac w sieci trafilem na naprawde niezle okazje.
    Cytuj
  • pistacja 21 wrz 2015, 11:47
    Ja też kupuję w sieci właśnie między innymi dlatego, że jest tu taniej. Poza tym to dla mnie jednak pora wygoda.
    Cytuj
  • goyko 21 wrz 2015, 23:12
    Oczywiście, że jest taniej i to o wiele. Zobacz sobie chociażby artykuły biurowe firmy Fairbee. Mają bardzo atrakcyjne ceny i w porównaniu do tych w sklepach stacjonarnych nie są wysokie. Poza tym mają bardzo bogaty asortyment. Ja w ostatnim czasie zacząłem kupować przez internet i raczej się to już nie zmieni.
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:39
    Jest taniej, wystarczy dobrze szukać okazji uśmiech
    Cytuj
  • Leon99 6 paź 2015, 13:11
    Jasne, ze jest taniej! Za taka wedke zaplacilem kilkanascie procent w necie mniej, niz w normalnym sklepie u mnie w miescie.
    Cytuj
  • lefffa 7 paź 2015, 16:44
    Oczywiście wszytsko zalezy od tego co kupujesz. Różne artykuły maja rózną cene to dość naturalne zjawisko. W jednym sklepie artykuł będzie kosztował 10 zł a w innym 20zł. Dlatego trzeba najpierw znaleźć sklep, wypróbować, sprawdzić i wtedy można śm,iało mówić czy jest taniej czy nie. Ja kupując ostatnio laptopa trafiłam na dobra ofertę i zapłaciłam niezłą cenę. Dlatego jak się dobrze poszuka to można powiedzieć, że jest taniejuśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 12 paź 2015, 9:58
    W sieci generalnie jest taniej. Ale czasami ceny są dość podobne.
    Cytuj
  • luna634 12 paź 2015, 22:07
    Jest taniej szczególnie ejsli o ksiązki chodzi. teraz znalazłam książke jaką chcę kupic siostrze na urodziny "Dziennik o-błędnik" i w sieci jest sporo tansza niz w stacjonarnej księgarni. A ksiązkę sama siostra wybrała- pisana jak blog i to pewnie dlatego przymrużenie oka
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 16 paź 2015, 14:15
    ja robię tak że najpierw orientuje się w cenach w normalnych sklepach a potem szukam tego samego produktu w necie gdzie kosztuje on o połowę mniej.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum