Favore.plForumPozostałe tematy

Ferie zimowe 2015, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ferie zimowe 2015

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • MartynKa79 27 sty 2015, 22:08
    Na półkolonie to już trochę za duża jestem, pozostanę więc może przy starej sprawdzonej Itace. przymrużenie oka Waham się tylko pomiędzy Egiptem i Hiszpanią. Egipt znam, ale w Hiszpanii nie byłam - jakieś opinie? uśmiech
    Cytuj
  • Jarzebina100 28 sty 2015, 1:02
    MartynKa79 napisał:Na półkolonie to już trochę za duża jestem, pozostanę więc może przy starej sprawdzonej Itace. przymrużenie oka Waham się tylko pomiędzy Egiptem i Hiszpanią. Egipt znam, ale w Hiszpanii nie byłam - jakieś opinie? uśmiech
    Tym bardziej skoro byłaś w Egipcie teraz wybrałabym Hiszpanię, tym bardziej że sama byłam w lutym i pogoda sprzyja zwiedzaniu i odpoczynkowi. Jak cenowo sprawy się mają ?
    Cytuj
  • Masa 29 sty 2015, 11:50
    Ja generalnie nie mam jeszcze planów na tegoroczne ferie zimowe. Zastanawiam się nad jakims egzotykiem, sam juz nie wiem. Ktoś może ma jakiś dobry pomysł?
    Cytuj
  • kotek020 29 sty 2015, 14:16
    hejka a macie coś ciekawego na tych wyprzedażach zimowych czy lastach. Konkretnie chodzi mi o Włochyuśmiech
    Cytuj
  • Daria05 30 sty 2015, 11:34     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sty 2015, 11:35, w całości zmieniany 1 raz)
    jeżeli chodzi o Włochy i narty, to w Itace ze spokojem znajdziesz jeszcze ofertę dla narciarzy zimowej wyprzedaży.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lut 2015, 18:06
    Poza tym Itaka do tych ofert promocyjnych teraz daje też ubezpieczenie gratis. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, bo to znajoma mi o tym mówiła, ale na stronie jest taka informacja, a to na pewno przyda się przy takich wyjazdach.
    Cytuj
  • pistacja 3 lut 2015, 12:32
    U nas ferie zaczęły się wczoraj, więc większość dzieciaków uciekła z miasta, najczęściej chyba w góry uśmiech
    Cytuj
  • DytulaJ 13 lut 2015, 20:27
    A my spędzimy z dzieciakami [url=http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowy-wypoczynek/] ferie nad bałtykiem [/url] uśmiech SPA Primavera w Jastrzębiej Górze ma bardzo bogatą ofertę dla rodzin z dziećmi, zarówno pod względem atrakcji jak i udogodnień (łóżeczka dla dzieci, kąciki dla dzieci w kawiarni i jadalni, plastikowe sztućce i talerze w jadalni oraz gry planszowe i edukacyjne czy książeczki do wypożyczenia w Playlandzie) przymrużenie oka
    Cytuj
  • Jarzebina100 20 lut 2015, 2:12
    Weszłam w te oferty no limits, zrobiliście mi sieczkę z mózgu !! Toż to genialne jest ! widzieliście opcję wejścia na wulkan Stromboli na Kalabrii ?!? I to jeszcze aktywny ! Czad!
    Cytuj
  • mixal 20 lut 2015, 11:29
    Ferie zimowe są dość specyficzną przerwą i nie do końca wiadomo co z nimi zrobić. Ja pojechałem z siostrzeńcami w góry na narty, ale bez szczególnego przygotowania. Zarezerwowałem pokój w Zakopanem i wyruszyliśmy na tydzień. Było mega uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum