Favore.plForumPozostałe tematy

Ferie zimowe 2015, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ferie zimowe 2015

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Masa 23 lut 2015, 18:50
    Mi się rzuciło w oczy taka promocja http://www.itaka.pl/no-limits/ ktoś słyszał? Oferty ciekawe z tego co widzę, nawet poszukiwacze adrenaliny powinni znaleźć coś dla siebie.
    Cytuj
  • Daria05 24 lut 2015, 10:27
    Mnie bardziej interesują tematyczne, zwłaszcza fotograficzne, bo zawsze na wakacjach robię dużo zdjęć. A taka wycieczka to sporo dobrych miejsc do zrobienia ładnych fotek.
    Cytuj
  • Jarzebina100 26 lut 2015, 1:01
    Daria05 napisał:Mnie bardziej interesują tematyczne, zwłaszcza fotograficzne, bo zawsze na wakacjach robię dużo zdjęć. A taka wycieczka to sporo dobrych miejsc do zrobienia ładnych fotek.
    Wycieczki z tematem przewodnim fotografia ? Są takie ?
    Cytuj
  • Meggi85 26 lut 2015, 12:41
    Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale swojego czasu Itaka miała wycieczki, na których był robiony kurs fotograficzny umożliwiający zrobienie niezapomnianych miejsc. To pewnie niesamowite przeżycie.
    Cytuj
  • Glinka 14 lip 2015, 17:50
    My ferie z dziećmi spędziliśmy w górach. Mieliśmy pokój z kominkiem, więc atmosfera była wyjątkowa. Górskie krajobrazy zimą są przepiękne.
    Cytuj
  • zagubiona 2 wrz 2015, 12:59
    Ferie zimowe tylko w górach np Nowy Sącz. Dzieci zawsze znajda miejsce na zimowe szaleństwa. A najlepsza zabawa na torze saneczkowym. A potem ciepły obiad w restauracji Mekong, która karmi bardzo dobrze.
    Cytuj
  • Hobito9 2 wrz 2015, 16:57
    Teraz czas myśleć o roku 2016. Ktoś już coś planuje?
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:42
    Są już jakieś oferty z Itaki na zimę?
    Cytuj
  • kifonda 10 sty 2016, 12:20
    Przydałby się też wątek o feriach 2016... Ja na razie przeglądam te miasta https://dworzeconline.pl/info/podroze/polecane-miasta i sama nie wiem, co wybrać. Mam tylko tydzień urlopu, więc chciałabym go na maksa wykorzystać.
    Cytuj
  • bialas834 12 sty 2016, 11:09
    Te ferie spędzam w domu. Nie mam siły nigdzie jechać, sam taki wyjazd męczy. Książki, filmy i przyjaciele. To jest mój sposób
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum