Favore.plForumPozostałe tematy

Gdzie wyrzucić stary sprzęt AGD / elektroniczny?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wyrzucić stary sprzęt AGD / elektroniczny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • becia_koronczarka 10 gru 2010, 11:18
    Otóż to. A w takim np komputerze mamy prawdziwy rakotwórczy zestaw: azbest, rtęć, ołów... i parę innychuśmiech Ale oczywiście malo kto sie nad tym zastanawia, byle sie pozbyć z domu grata i tyle. A dalej niech się martwią inni, typowe myślenieskrzywienie Egoistyczne i krótkowzroczne!
    Cytuj
  • Paniusia 10 gru 2010, 12:40
    Nie bardzo rozumiem w czym problem, przecież sklepy bez problemu przyjmują stary sprzęt, a nawet mają teraz wręcz chyba taki obowiązek.
    Cytuj
  • Domatorres 10 gru 2010, 15:35
    No ale to nie załatwia każdego przypadku, bo sklepy owszem, musze bezpłatnie przyjąc zużyty sprzęt, ale tylko na wymianę. W sensie: jesli kupujesz nowy, dajmy na to, komputer, to wezmą od Ciebie stary. Ale nie zawsze jest tak, że w miejsce starego urządzenia kupujesz nowe prawda? Jak chcesz tylko pozbyć się starego rupiecia, który zagraca Ci dom.
    Cytuj
  • D3niCle0 10 gru 2010, 17:48
    Radzę uważać, bo za wyrzucenie elektroniki do śmietnika można zapłacić mandat 500zł! A jak się go nie przyjmie to grzywna może nas kosztować aż 5000zł!
    Cytuj
  • 29 sie 2011, 14:16     (ostatnio zmieniony przez autora 12 wrz 2011, 14:48, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja swojego czasu zamawiałem piekarnik elektryczny z neo24 i jak przyjechali panowie z dostawą, to bez żadnego problemu się dogadałem, żeby zabrali ze sobą mój stary piekarnik. Dla chcącego nic trudnego!
    Cytuj
  • VictoriaB 17 sty 2012, 18:04
    Znalazłam fany artykuł na ten temat, z którego mozna dowiedzieć się jak w legalny sposób mozna pozbyć się tzw elektro śmieci.
    Cytuj
  • altruso 11 lut 2017, 17:19
    Są specjalne firmy zajmujące się utylizacją tego typu odpadów. Skorzystaj z ich usług.
    Cytuj
  • Rinse21 21 lut 2017, 16:00
    Sprzęt obowiązkowo trzeba zawieźć do odpowiedniego punktu. W innych przypadkach możemy liczyć nie tylko na kłopoty z innymi ludźmi, ale również z mandatem.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum