Favore.plForumPozostałe tematy

Jak się oduczyć obgryzania paznokci HELP!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się oduczyć obgryzania paznokci HELP!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • nouv88 19 paź 2010, 23:54
    Generalnie wstydzę sie tego, że obgryzam i niełatwo się przyznać, ale najgorsze jest to, że ja sama bym chciała przestać, ale czesto to jest silniejsze ode mnie i nie znam skutecznego spososbu by przestaćsmutny Może ktoś zna?
    Cytuj
  • Eli2010 20 paź 2010, 6:44
    Podpinam sie pod to pytanie, bo też szukam sposobu na rzucenie tego nałoguprzymrużenie oka Jest mi tak strasznie wstyd w pracy, czasem robie to zupełnie nieświadomie i odkrywam,że ktoś mi się przyglada... To jest potworne. Ale jak mam się powstrzymać skoro nawet nie wiem moentami, że to robię?
    Cytuj
  • Aurelka 20 paź 2010, 9:47
    Ja kidys obgryzałam, ale zaczęłam je po prostu malować lakierem i juz mi tak nie smakowałyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Beetlejuice85 20 paź 2010, 10:04
    Jest taki żel do smarowania, bardzo gorzki. Mi pomogłoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Grantorino 20 paź 2010, 10:34
    Ja kiedyś bardzo skutecznie oduczyłem moja siostrę. Mówiłem jej codziennie jak to obleśnie wygląda, jakie ma odrażające dłonie. Najpierw sie glupio usmiechała, ale widać było, że jej wstyd. Potem się obrażała, ale w końcu przestała obgryzaćuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 20 paź 2010, 11:22
    Ależ jestes okrutnyuśmiech Ja bym sie chyba załamała psychicznie, już sama wiem, że to obrzydliwie wygląda a jakby mi ktoś tak jeszcze powtarzał... chybabym ze stresu jeszcze bardziej obżeraławielki uśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 20 paź 2010, 13:32
    E tam okrutny, w końcu robiłem to w domrej wierze tak? A jak już przestała obgryzać te pazury to mi była bardzo wdzięcznauśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 20 paź 2010, 14:32
    Mnie też facet wyleczył z obgryzania, tyle że to był mój narzeczony... jak mi powiedział coś niezbyt miłego (ale wiedziałam, że ma rację i to było najgprsze!) to myślałam, że się spalę ze wstydu... i z dnia na dzień przestałamuśmiech a jak trochę odrosły to zaczęłam malować i już jakos tak mi łatwiej było się powstrzymać.
    Cytuj
  • Lilijka 20 paź 2010, 15:32
    A ja sobie założyłam tipsy żelowe, tzn przedłużyłam żeby normalnie wygladaly i byly mocniejsze. Teraz mi szkoda takich ładnych paznokci i szkoda kasy, którą na nie wydałamprzymrużenie oka
    Cytuj
  • PannaDziewanna 20 paź 2010, 17:09
    Może masz za duzo stresów? Mój chłopak kiedyśs obgryzał, ale miał bardzo stresującą pracę, chodził jak kłębek nerwów. A jak zmienił firmę, wszystko się poukladało to sam nie wiadomo kiedy przestałuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum