Favore.plForumPozostałe tematy

Jak się oduczyć obgryzania paznokci HELP!, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się oduczyć obgryzania paznokci HELP!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • Grantorino 20 paź 2010, 20:27
    Może tego warto spróbować:
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 20 paź 2010, 22:56
    Mi ten żel pomógł przestać obgryzać skórki wokół paznokci. A skubałam je jak nawiedzona, w szkole, w autobusie... też mi często było tak głupio jak widziałam, że ktoś mi się przygląda, ale nie umiałam się powstrzymaćskrzywienie Aż dostałam ten gorzki paluszek od mamy i zawsze go miałam ze sobą w torbie. Jak mi się zdarzyło obskubać to zaraz malowałam tym żelem i na trochę pomagało. Zaczęłam chyba też sobie to bardziej uświadamiać i się udałouśmiech Teraz mam długie i zawsze maluję żeby mnie tak nie kusiło, to też pomagauśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 21 paź 2010, 6:30
    To ja chyba jestem beznadziejnym przypadkiem, bo nawet tipsy raz obgryzłamsmutny Wiem to straszne. Raz zrobiłam sobie nie takie długie tylko żeby wyglądały jakoś bo szłam na wesele. I tydzień po weselu po tipsach nie było śladuuśmiech Kurde chyba nie ma dla mnie sposobusmutny
    Cytuj
  • Aurelka 21 paź 2010, 9:32
    O kurcze. Widzę, że naprawdę jesteś uzależnionaprzymrużenie oka Obgryźć tipsy - to już hardkorwielki uśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 21 paź 2010, 12:27
    wiem jestem beznadziejnasmutny
    Cytuj
  • franusia 21 paź 2010, 12:45
    Grantorino napisał:Ja kiedyś bardzo skutecznie oduczyłem moja siostrę. Mówiłem jej codziennie jak to obleśnie wygląda, jakie ma odrażające dłonie. Najpierw sie glupio usmiechała, ale widać było, że jej wstyd. Potem się obrażała, ale w końcu przestała obgryzaćuśmiech
    wiesz, na mnie ten sposób też by na mnie nie podziałał, prędzej bym wpadła w doła niż przestała gryźć jakby mi tak ktoś mówił... wydaje mi się, że malowanie powinno zadziałać, ale prócz tego smarować jakąs oliwką-odżywka żeby szybciej rosły i były mocniejsze. Moje sie strasznie łamią i zawsze nosze przy sobie nożyczki i pilniczek, żeby w razie czego móc podpiłować. Może to by Wam pomogło?
    Cytuj
  • Kandydat 21 paź 2010, 15:52
    Mozna sobie owinąć palce tak jak mial Michael Jackson, plastrami np wokół opuszek. Nie będzie dostępu i problem z głowyuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 21 paź 2010, 17:59
    Ja się oduczyłam oglądając w necie zdjęcia ogryzionych paznokci. Jak mi się zdarzy obgryźć to zaraz sobie wpisuje w google grafike i oglądam dla przyponienia! Ale to dla ludzi o mocnych nerwach jestprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Hunny8 21 paź 2010, 20:05
    Ja też kiedyś też obgryzałam paznokcie, moja mama chciała mnie oduczyć i powiedziała, że zafunduje mi manicure u kosmetyczki. Miałam motywację no i jakoś się udałouśmiech Chciałam bardzo mieć takie ładne paznokcie jak moje koleżankiuśmiech
    Cytuj
  • MemoNemo 21 paź 2010, 20:37
    To jest dość powszechny problem, sam obgryzałem i mam mnóstwo znajomych, którzy to robili bądź robią nadal. Mi poradziła dziewczyna zeby zawsze mieć czymś zajęte ręce, trochę czasu minęło zanim sobie wyrobiłem ten nawyk, ale to naprawdę poamaga. Dochodziło do sytuacji, że rozpaczliwi szukałem na biurku jakiegoś długopisu jak czułem, że muszę obgryćprzymrużenie oka Ale to pomagało.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum