Favore.plForumPozostałe tematy

Korzystacie z Groupon?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie z Groupon?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • AntyMaterialistka 26 maj 2011, 15:12
    Słuchajcie a nie jest to troche tak, że przy rabacie z takiego groupona czy koupona jakość usług jest trochę niższa? Bo ceny tam sa czasem aż podejrzanie niskie, mam obawy, że jak pójde z tym kuponem do kosmetyczki to mnie potraktuje tak "zniżkowo" a chcialabym cały pakiet wykupić...
    Cytuj
  • franusia 26 maj 2011, 17:50
    Coś Ty, dlaczego mieliby Cię gorzej traktować? Przecież normalne jest, że jak np kupujesz karnet na rok to masz dużą zniżkę, a te firmy zajmują się po prostu zbieraniem ludzi zainteresowanych daną usługą, rabaty dostają w zamian za napędzanie im klientów. Ja z tych usług, z których skorzystałam to byłam bardzo zadowolonai nie miałam żadnych zastrzeżeń.
    Cytuj
  • Bandito 26 maj 2011, 18:52
    Dla tych firm to jest po prostu forma reklamy. Nie mogą tych ludzi z kuponami gorzej traktować, bo już do nich nie wrócą i tyle.
    Cytuj
  • Iolla007 26 maj 2011, 21:39
    Potwierdzam, groupon jest całkowicie bezpiecznyuśmiech Wykupiłam sobie taniej masaże i jestem bardzo zadowolona, jakość usług jak i realizacja kuponu bez zarzutuuśmiech
    Cytuj
  • Filiposlaw 27 maj 2011, 0:21
    opcja jest niezła, ale trzeba szybko reagować. Ilość bonów w konkretnej promocji jest ograniczona, a po drugie aktywna przez krótki czas. Np 24h. Osobiście korzystam i polecam, bo można zaoszczędzić sporo kasy.
    Cytuj
  • Niania90 27 maj 2011, 7:21
    Tego typu oferty są super, mozna dużo zaoszczędzić a poza tym spróbować dzieki zniżkom rzeczy, na które wcześniej żal nam było kasyuśmiech Ja dzięki dużej zniżce miałam okazję spróbwać sushi i masażuśmiech Teraz czaję się na przedłużanie rzęsprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Orion456 27 maj 2011, 8:23
    Właśnie na tym to polega, że jak skorzystasz dzięki zniżce z oferty jakiejś firmy, to wrócisz nastęnym razem, może już bez zniżki. Więc odwalanie fuszerki mijałoby się z celem w tym moencie. Bo niezadowoloeni klienci na pewno nie wrócą.
    Cytuj
  • Kandydat 27 maj 2011, 11:53
    Ja od niedawna korzystam, głównie z kuponów do sklepów internetowych. Ale co do jakości usług to bym się nie obawiał. Idea jest taka, że zadowoleni (z usług i rabatów) klienci powiedzą kolejnym i wrócą po te usługi w regularnej cenie.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 27 maj 2011, 12:57
    Ja dzięki Groupon.pl mam od kilku miesięcy wszystkie kanjpy za pół cenyuśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 27 maj 2011, 15:22
    A jak to konkretnie wygląda? W sensie skąd sie dostaje ten kupon? Przysyłają go czy podają hasło czy jak?uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum