Favore.plForumPozostałe tematy

Korzystacie z Groupon?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie z Groupon?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Iolla007 27 maj 2011, 16:55
    Niania90 napisał:Tego typu oferty są super, mozna dużo zaoszczędzić a poza tym spróbować dzieki zniżkom rzeczy, na które wcześniej żal nam było kasyuśmiech Ja dzięki dużej zniżce miałam okazję spróbwać sushi i masażuśmiech Teraz czaję się na przedłużanie rzęsprzymrużenie oka
    Ja też właśnie mam zamiar wreszcie wybrać się na przedłużanie rzęs i do groty solnej. Czekam tylko na odpowiednie ofertyuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 27 maj 2011, 17:55
    Ja od zeszłego roku regularnie korzystam z kuponów na usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Bardzo fajny pomysł z tymi grupowymi zakupami, praktycznie cały czas mam 50% rabatu na to! Czekam na jakieś fajne kursy.
    Cytuj
  • Niania90 27 maj 2011, 20:50
    yellowphone napisał:A jak to konkretnie wygląda? W sensie skąd sie dostaje ten kupon? Przysyłają go czy podają hasło czy jak?uśmiech
    działa to tak: najpierw musisz się zarejestrować, jak znajdziesz coś dla siebie to rezerwujesz kupon, płacisz i go sobie drukujesz. Z tym kuponem idziesz zrealizowac usługę i jużuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 27 maj 2011, 21:53
    Czuje, że się uzależniłam od ciągłego sprawdzania ofertprzymrużenie oka Codziennie wchodzę jak tylko usiądę przy kompieuśmiech
    Cytuj
  • franusia 27 maj 2011, 22:42
    No bo jak chcesz trafić na coś ciekawego co jest Ci potrzebne to musisz śledzićuśmiech
    Cytuj
  • SawkaE 30 maj 2011, 12:01
    Uwaga na zakupy grupowe w internecie. Część z nich to oszustwo - gazeta Prawna 30 maj 2011

    Wabiąc użytkowników, serwisy pozwalające na dokonywanie tańszych zakupów prześcigają się w jak największych upustach. Problem w tym, że część z nich to zwyczajne oszustwo, bo rabaty są wyłącznie wirtualne
    [url=http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/518568,uwaga_na_zakupy_grupowe_w_internecie_czesc_z_nich_to_oszustwo.html]link[/url]

    Może nieliczne oferty są naciągane, ale generalnie to bardzo perspektywiczny i dochodowy biznes. Przecież kupując w biurze turystycznym też widzimy ceny - 10 dni w Egipcie za 999 zł, tylko po doliczeniu reszty kosztów z 999 zł robi się 1899 zł, a na miejscu wydamy pewnie drugie tyle.
    Cytuj
  • TopGun 30 maj 2011, 12:44
    Szkoda, że nie ma kuponów na przegląd auta za 80 procent ceny.
    Tylko same bilety do kina, restauracji, spa, zabiegi kosmetyczne i podobne. Ale widać to najbardziej kręci rynek skoro pojawiło się tyle serwisów.
    A oferta czasem potrafi być oszukańcza. Też mi nowość. Należy czytać warunki tej sprzedaży i jak jak oszukają to tracą klienta. A tych jest mimo wszystko ograniczona pula. przebiegły
    Cytuj
  • Damona 24 cze 2011, 13:01
    Bardzo lubię Grupon, dla mnie to doskonałe rozwiązanie, żeby znaleźć jakąś usługę dużo taniej, mam słabość do masaży także sami wiecie jak jest język
    Cytuj
  • Wurzel 5 sie 2011, 20:20
    Pewnie, że korzystam i się opłaca.
    Cytuj
  • hanka100 23 gru 2011, 21:15
    TopGun napisał:Szkoda, że nie ma kuponów na przegląd auta za 80 procent ceny.
    Tylko same bilety do kina, restauracji, spa, zabiegi kosmetyczne i podobne. Ale widać to najbardziej kręci rynek skoro pojawiło się tyle serwisów.
    A oferta czasem potrafi być oszukańcza. Też mi nowość. Należy czytać warunki tej sprzedaży i jak jak oszukają to tracą klienta. A tych jest mimo wszystko ograniczona pula. przebiegły
    mnie to tez strasznie drazni. na mailu mam codziennie jakies wiadomosci a nie chce mi sie juz tego czytac. przewaznie restauracje i wycieczki. nie podoba mi sie szczerze mowiac. jesli chce cos taniej kupic to wchodze na strona prosta, klarowna i obnizki sa na wszystko.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum