Favore.plForumPozostałe tematy

Mleko modyfikowane, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mleko modyfikowane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • smajla 26 sty 2020, 21:04
    jak sobie porównywałam ceny na stronie DOZ i u nich stacjonarnie to byly bardzo zbliżone, opłaca sie kupować na miejcu.
    Cytuj
  • Luiziana 2 lut 2020, 16:39
    My kupujemy w Dozie akurat między innymi mleko Bebilon i musze oweidziec że są bardzo dobee ceny w Doz a mleko jest naprawde warte każdej cdeny, odkąd je stosujemy przesypiamy caał noce
    Cytuj
  • Ogryzka 4 lut 2020, 19:59
    Luiziana napisał:My kupujemy w Dozie akurat między innymi mleko Bebilon i musze oweidziec że są bardzo dobee ceny w Doz a mleko jest naprawde warte każdej cdeny, odkąd je stosujemy przesypiamy caał noce
    No własnie już pisałaś o tym i tak się zastanawiam ile płacisz przy zamawianiu tego mleka i jakie konkretnie bierzesz?
    Cytuj
  • Luiziana 29 lut 2020, 11:23
    tak Bebilon jest mlekiem na różne przypadłości maluszka, AR na ulewanie na przykład i jest na prawde dobre
    Cytuj
  • Ogryzka 6 mar 2020, 7:17
    Zamówiliśmy na doz ten Bebilon i powiem wam, ze przesyłka wyszła śmiesznie niedużą. Chyba siostra zapłaciła koło 5 zł. Warto, stanowczo warto.
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:36
    Bebilon kupowałam w DOZ ale stacjonarnie, to mleko moje dziecko świetnie toleruje.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 19:04
    Mi też pediatra mówił o Bebilon, że właśnie dzieci dobrze tolerują.
    Cytuj
  • Kanita 30 maj 2020, 0:54
    O, dobrze, że tutaj trafiłam, bo do tej pory zamawiałam Bebilon przez internet, a skoro w stacjonarnym DOZie mogę kupić w takiej samej cenie, to zdecydowanie wygodniej uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 31 maj 2020, 14:07
    Moja siostra też kupuje dla malucha Bebilon stacjonarnie w doz, cena naprawdę dobra.
    Cytuj
  • Martyna29 7 cze 2020, 17:01
    Bebilon? A to jest też mleko dla dzieci z alergiami?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum