Favore.plForumPozostałe tematy

Mleko modyfikowane, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mleko modyfikowane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Plutonka 12 kwi 2021, 13:52
    Jwl123 napisał:Kilka mlek i nareszcie to właściwe - Hipp combiotik. Dobry skład a do tego probiotyki i prebiotyki - najbardziej zbliżone do mleka mamy
    A gdzie kupujesz mleko Hipp? Można znaleźć online w dobrej cenie?
    Cytuj
  • Jwl123 15 kwi 2021, 17:48
    Plutonka napisał:
    Jwl123 napisał:Kilka mlek i nareszcie to właściwe - Hipp combiotik. Dobry skład a do tego probiotyki i prebiotyki - najbardziej zbliżone do mleka mamy
    A gdzie kupujesz mleko Hipp? Można znaleźć online w dobrej cenie?
    on line jak najbardziej - już Ci nawet ktoś odpowiedział na stronie dodomku. Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to "poluję" na promocje w rossmann, biedronka, lidl, netto,tesco, auchan
    Cytuj
  • Karii 28 kwi 2021, 10:03
    A nie wiecie czy Bebilon w doz dalej jest w promocyjnej cenie? Kiedyś tam kupowałam a teraz siostra ma maluszka i potrzebuje.
    Cytuj
  • kava 22 maj 2021, 16:22
    Jwl123 napisał:
    Plutonka napisał:
    Jwl123 napisał:Kilka mlek i nareszcie to właściwe - Hipp combiotik. Dobry skład a do tego probiotyki i prebiotyki - najbardziej zbliżone do mleka mamy
    A gdzie kupujesz mleko Hipp? Można znaleźć online w dobrej cenie?
    on line jak najbardziej - już Ci nawet ktoś odpowiedział na stronie dodomku. Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to "poluję" na promocje w rossmann, biedronka, lidl, netto,tesco, auchan
    zamawiałaś HIPP przez stronę dodomku.pl?? Kilka razy zamawiałam, mają bardzo dobre ceny i szybko dostarczają
    Cytuj
  • grzyb_h 30 maj 2021, 12:12
    Będę dziś w DOZ to zobaczę jakie mają ceny tego mleka. Na pewno i tak musze jechać, bo będę mamie wykupowała recepty. Mają ta promocję dla seniorów -20%.
    Cytuj
  • Karii 20 cze 2021, 21:43
    Byłam w piątek i faktycznie dalej Bebilon jest na promocji, nic się nie zmieniło.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 15:25
    Wiecie może czy ta promocja na mleko i promocje dla seniora w DOZ teraz jeszcze obowiązują?
    Cytuj
  • Brigget 30 cze 2021, 22:31
    Tak mleko Bebilon dalej jest na promocji w doz.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lip 2021, 7:55
    Była moja mama i dalej jest promocja dla seniora. Rabat 20% się naliczył na całość recepty więc w ogóle super, bo ponad 100zł zaoszczędziła.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 lip 2021, 22:19
    Meggi85 napisał:Była moja mama i dalej jest promocja dla seniora. Rabat 20% się naliczył na całość recepty więc w ogóle super, bo ponad 100zł zaoszczędziła.
    Moja też była dziś i dostała rabat. 20% to bardzo dużo jak sie co miesiac leki wykupuje.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum