Favore.plForumPozostałe tematy

Skąd karmę dla zwierzaka?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skąd karmę dla zwierzaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • weronikamars 18 sty 2018, 9:01
    Najczęściej kupuje w osiedlowych sklepikach, tam jaa dobra i świeżą karmę, ponieważ mają sporo klientów.
    Cytuj
  • Karina33 20 mar 2018, 12:11

    zależy jaka karma, a jaka karma to zależy od tego jaka rasa i stan zdrowia psa. My akurat przez internet zamawiamy, bo musimy kupować karmę która normalnie kosztuje dużo więcej.
    Cytuj
  • izapixi 22 lis 2021, 22:08
    jakie mokre karmy polecacie?
    Cytuj
  • faworytka51 25 lis 2021, 0:55
    zastanaiam się nad kupieniem karmy animal island, jest kilka rodzajów dla kotów, skłąd jest świetny, sporo mięsa, gdyby kotu posmakowała to by było super
    Cytuj
  • joannako332 16 lut 2022, 23:46
    myślę, że na pewno twojemu kociakowi posmakuje. Animal Island to nowa marka na rynku, ale mają świetną jakość produktów, w karmach jest bardzo dużo mięsa i jest ono wysokiej jakości, to zdecydowanie karma premium
    Cytuj
  • izapixi 24 lut 2022, 9:06
    kupiłam z twojego polecenia tą karmę Animal Island. Już dawno mój kot z takim entuzjazmem nie jadł. Skład mi się spodobał, karma ma bardzo dużą zawartość mięsa, czytałam że dają tam mięso takiej jakosci że mogliby je jeść ludzie
    Cytuj
  • Marika11 6 kwi 2022, 22:46
    Jestem właścicielką psa i kupuje dla niego karmę hipoalergiczną. Wybór karmy był uzależniony reakcjami alergicznymi na kurczaka więc musiałam wybrać karmę, która go nie zawiera. Znalazłam karmę Empire, która jest karmą zawierająca 80% mięsa z dziczyzny i jagnięciny, a dodatkowo jest zaliczana do karm premium. Mój psiak ją uwielbia i czuje się po niej świetnie.
    Cytuj
  • Georginia 31 maj 2022, 8:51
    Ja karmę zawsze kupuje w sklepie zoologicznym nigdy w sieciówkach. Mój pies ma 13 lat i wymaga większego dbania o jego zdrowie dlatego od jakiegos czasu kupuje mu sucha karme Senior Balance z Josera, lekkostrawna, ma zredukowaną zawartość białka i tłuszczu i cenowo nas nie wykańcza.
    Cytuj
  • Ochra 13 cze 2022, 22:18
    Zgadzam się Josera ma bardzo dobre karmy, odpowiednio zbilansowane. Mamy akurat psa z alergią cięzko nam było odpowiednią karmę dobrac. Na całe szczescie wet polecił nam ta hypoalergiczna Hypoallergenic z białkiem z insektów. Znakomicie się sprawdza
    Cytuj
  • pauza28 15 sie 2022, 10:13
    Kupuję w osiedlowym zoologicznym i dla psa i kotków ostatnio kicie zasmakowały w Pate kitten z Josera ale rozważam wdrozenie im zupki bo mało piją a sa upały pani sprzedawczyni polecała ze to pyszny bulion z kurczaka, pytanie podajecie swoim zupki?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum