Favore.plForumPozostałe tematy

Ślub w wieku 19 lat co sądzicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub w wieku 19 lat co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Niania90 19 lis 2010, 0:25
    Czy uważacie, że 19 lat to za młody wiek na ślub? Właściwie to będzie prawie 20, tylko tak formalnie jeszcze 19 - ślub bedzie w Boże Narodzenie.
    Nic mnie nie zmusiło do podjęcia tej decyzji, nie jestem w ciąży, mam dobra sytuację materialną i bardzo kocham mojego chłopaka. I jakoś teraz kiedy wszystko jest prawie gotowe ogarnęło mnie dziwne przygnębienieskrzywienie nie wiem dlaczego. Może dlatego, że wiele koleżanek puka się w glowe i twierdzi, że one to za 10 lat... może mam wrazenie, że za dużo tego zamieszania, rodzice sie zaangażowali, wszyscy coś załatwiają, a ja myślę o tym, że to decyzja na całe zycie i trochę mnie to przerasta.
    Co myślicie o tym? Czy znacie kogos kto tak wczęsnie wychodzi za mąż/żeni się?
    Cytuj
  • Aurelka 19 lis 2010, 1:13
    A długo jesteś ze swoim chłopakiem? Jeśli się kochacie i mieliście czas żeby dobrze sie poznać to chyba nie ma się czego baćprzymrużenie oka Ja mam chłopaka od 5 lat (teraz mam 23) i niepredko będziemy ślub planowac, ale to głównie z powodów finansowych. Na razie oboje się uczymy, nie mamy swojego mieszkania i nie myślimy o tym jeszcze. No może ja czasemprzymrużenie oka W sumie gdybym została poproszona o rękę to chciałabym wziąć slub jak najszybciejuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 19 lis 2010, 6:18
    Najważniejsze pytanie to czy się kochacie i jesteście razem szczęśliwi. Jeśli tak to sie nie martw, chyba kazdy ma przed swoim ślubem jakies kryzysowe chwile.., może to ze zmęczenia? Weź sobie zrób chwilę relaksu, a najlepiej razem z narzeczonymuśmiech Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia!uśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 19 lis 2010, 9:20
    Przyznam szczerze, że ja sobie nie wyobrażam w wieku 19 lat wziąć ślub. Przede wszystkim to mam teraz na głowie maturę i nie mam na inne rzeczy czasuuśmiech Ale jeśli znalazłaś tego jedynego to szczerze gratuluję. Ja zdecydowanie mam jeszcze czas, jakos nie wyobrażam sobie siebie w roli żony gotującej obiadkiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • yellowphone 19 lis 2010, 9:57
    A teraz nie jadasz obiadków? Jeśli z tym utożsamiasz malżeństwo to faktycznie zdecydowanie jesteś za młoda na małżeństwouśmiech A Tobie Nianiu życzę dużo szczęścia i jesli tylko kochasz swego partnera, nie macie na glowie powaznych zmartwień typu gdzie mieszkać, za co żyć to nie martw się, takie przygotowania moga czlowieka przytloczyćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Niania90 19 lis 2010, 13:48
    Nie no bardzo kocham mojego narzeczonego i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jesteśmy ze sobą od 4 lat, on jest ode mnie starszy - ma 25 lat. Uwielbiamy spedzac ze sobą czas, mamy wspólne poglady na małżeństwo, rodzinę i inne wazne sprawy. Mamy mieszkanko, narzeczony pracuje i utrzyma nas oboje dopóki ja bede sie uczyć. Zresztą ja też troche zarabiam, bo moja mama organizuje imprezy i czasem jej pomagam.
    Tak w ogóle to do tej pory nie miałam żadnych wątpliwości, ale jak komus mowie o tym, że wychodzę za mąż, to każdy mi mówi (nawet obce osoby) dziecko po co ci to, jesteś taka młoda, a małżeństwo to obowiązki....itd. Troche to dołujące, mam juz poczucie, że czeka mnie tylko ciężki obowiązek, a zero radości, wiem, że to bez sensu, ale...smutny
    Cytuj
  • freshuser 19 lis 2010, 14:48
    Kiedyś to była norma brac slub w takim wieku. Ale dzisiaj to rzadkość. Jak go kochasz to nad czym się zastanawiasz. To tylko formalność nie?
    Cytuj
  • panchita 19 lis 2010, 18:04
    Może dla Ciebie. Na szczęście dla niektórych to przysięga, która składa się raz na całe życie! Myślę, że to najpowazniejsza decyzja w życiu i nic dziwnego, że ma się obawy przed tym albo nawet wątpliwości. To wcale nie znaczy, że w związku jest cos nie tak. Pamiętam jak moja siostra plakala przed swoim ślubem że nie wie czy dobrze robi. A była ze swoim obecnym mężem 6 lat przed ślubem i znali sie od dzieckauśmiech Po prostu miała tremę i tyle... Dzisiaj są 15 lat małżeństwem, mają troje dzieci i jak patrzę na moją siostre to widzę szczęśliwą kobietęuśmiech
    Cytuj
  • Niania90 19 lis 2010, 22:00
    freshuser napisał:Kiedyś to była norma brac slub w takim wieku. Ale dzisiaj to rzadkość. Jak go kochasz to nad czym się zastanawiasz. To tylko formalność nie?
    Dla mnie zdecydowanie nie! Gdyby tak było to nie miałabym może takich problemów.
    Cytuj
  • Iolla007 20 lis 2010, 0:13
    Ja mam 21 lat... i uważam, że liczy się to, że się kochacie! A nie to co mówią inni.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum