Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić żonie pod choinkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić żonie pod choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • Buyer 4 gru 2010, 9:48
    Zbliża się choinka a ja nie mam pojęcia co kupić żonie pod choinkę. Myślałem o kremie do twarzy, ale zaraz mi powie czy ja już jestem aż taka stara. Kupię coś innego to pewnie też będzie źle.

    Nie mam weny co tym razem kupić. Budżet aż tak bardzo się nie liczy, tylko aby nie przesadzić.
    Cytuj
  • Iolla007 4 gru 2010, 11:11
    Ten krem to niekoniecznie musi byż przeciwzmarszczkowy wieszprzymrużenie oka A tak poważnie to może lepszy będzie krem do ciała? Jest teraz w sklepach mnóstwo balsamów, sufletów, maseł do ciała, zapachy mogą przyprawić o zawrót głowy, na pewno coś znajdziesz. No i praktycznie nie ma ryzyka, że nie trafisz, bo jakiś balsam zawsze się przyda kobiecie, a krem do twarzy to ja na przykład mogę sobie kupować tylko sama.
    Cytuj
  • Blueberry28 4 gru 2010, 12:02
    Kobiecie o wiele łatwiej kupić prezent niz facetowi! Babki nigdy nie mają dość biżuterii, pachnących kosmetyków (tylko zgadzam się, że lepiej do ciała, ale przed świętami to nawet gotowe zestawyy są bardzo ładnie popakowanie) Może być też jakiś "babski" film na dvd albo prenumerata magazynu dla kobiet.
    Cytuj
  • nouv88 4 gru 2010, 13:43
    Ja też jestem żonąuśmiech i moge powiedzieć jaki dostałam ostatnio najlepszy prezent pod choinkę! (nie był on niestety od mojego małżonka) Pzepiękny, czerwony, mięciutki i ciepły szlafrok! I do kompletu czerwone kapcie. Od tamtej pory nie straszne mi chłodne wieczory, fantastyczne uczucie po ciężkim dniu otulić się takim miękkim szlafrokiemuśmiech Prezent-marzenie ja kdla mnieuśmiech
    Cytuj
  • anka70 4 gru 2010, 16:18
    A może Twoja żona lubi czytać książki? Jeśli tak, to podpytaj co lubi, idź do dużej księgarni, albo empiku i zapytaj czy mają coś w danym klimacie. Będzie niespodzianka, a na pewno jej się spodoba.
    Cytuj
  • gargulec 4 gru 2010, 17:39
    Ja ostatnio się wycwaniłem i kupiłem żonie w prezencie bon, do zrealizowania w jej ulubionym sklepie. Dzięki temu wiem, że na pewno jej się prezent spodoba, bo sama go sobie wybierze wielki uśmiech A ja mam problem z głowy.
    Cytuj
  • bimba 4 gru 2010, 18:18
    gargulec napisał:Ja ostatnio się wycwaniłem i kupiłem żonie w prezencie bon, do zrealizowania w jej ulubionym sklepie. Dzięki temu wiem, że na pewno jej się prezent spodoba, bo sama go sobie wybierze wielki uśmiech A ja mam problem z głowy.
    Wg mnie, to kiepski prezent. Czym to się różni od pieniędzy w kopercie?
    Jak dla mnie to nieważne co się dostaje, najfajniejsza jest myśl, że ktoś się postarał, wybrał prezent specjalnie z myślą o drugiej osobie. Dlatego mnie by taka karta nie cieszyła.
    Cytuj
  • casinda_ebe 4 gru 2010, 19:15
    Dla mnie taki pomysł z kartą do danego sklepu jest genialny!!! Nie cierpię dostawać nietrafionych prezentów. A tak, można samemu sobie wybrać dokładnie to co się lubi.
    Cytuj
  • Buyer 4 gru 2010, 19:50
    Karta na zakupy może i dobra, ale to tak jak spławienie kogoś - masz pieniądze i idź sobie coś kup.

    Myślałem o czymś oryginalniejszym, coś od serca.
    Cytuj
  • zsp 9 gru 2010, 16:44
    Jak od serca, to sam byś musiał coś wymyślić. W końcu każdy forumowicz ma inne serce...
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum