Favore.plForumPozostałe tematy

Ślub w wieku 19 lat co sądzicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub w wieku 19 lat co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • Sissi87 20 lis 2010, 7:39
    Zgadzam się, że najważniejsza jest miłość, ale ja nie wyobrażam sobie wyjścia takiego, że wycodze za mąż i mąż mnie utzrymuje, bo ja chcę sie jeszcze uczyć i nie pracuję, od rodzicow przeciez też nie będę brać pieniędzy nie mieszkając z nimi, bo to dla mnie dziecinada. Uważam, że jak się wyprowadzam z domu to znaczy, że jestem gotowa na samodzielność. Dlatego chociaż bardzo kocham mojego faceta to jednak ze ślubem poczekamy doczasu aż skończymy nauke i będziemy mieć stałą pracę... Ale to zależy od podejścia, warunków. Wam życze powodzenai i wszystkiego dobregouśmiech
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 20 lis 2010, 8:36
    Kurcze a nie wydaje Wam się, że w wieku 19 czy tam 20 lat człowiek nie jest jeszcze w pełni dorosły, właściwie kończy dopiero etap szkoły i co? Od razu skok na głęboką wode w dorosłe stateczne życie? Kredyty, rachunki, gotowanie sprzątanie, zaraz wózeczek i pieluchyuśmiech Wg mnie po drodze powinno byc jeszcze miejsce na studia, nacieszenie się swobodą, poznawanie nowych ludzi. sorry ale takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • Gaik 20 lis 2010, 9:38
    Coś mi się wydaje, że niektórzy widza małżeństwo jako rodzaj więzieniaprzymrużenie oka Ja miałam 21 lat w dniu swojego ślubu, nie powiem ile mam teraz, ale upłynął kawał czasuprzymrużenie oka Juz jako mężatka studiowałam, zwiedzałam swiat z moim mężem, zreszta nadal to robimy. Potem przyszedl czas na dzieci i nigdy nie czułam się ograniczona! Wręcz przeciwnie miałam tuż przy sobie mojego męża, który mnie wspierał i pomagał w trudnych chwilach. Wydaje mi się, że od dnia ślubu czułam się silniejsza, spokojnijejsza. Jesli tylko wiesz, że to jest mężczyzna na całe zycie, to mozesz być spokojna, że robisz dobry krokuśmiech
    Cytuj
  • birata 20 lis 2010, 12:08
    Dokładnie, nie demonizujmy instytucji małżeństwaprzymrużenie oka Jak ktoś chce miec totalna swobode to nie szuka partnera, a jak się jest w szcześliwym związku to bycie żoną czy mężem nie robi z nas jakichś ograniczonych istot, których swiat zawęża sie do spłacania rachunków i sprzątania i gotowania! Nadal jesteśmy tymi samymi osobami ze swoimi marzeniami, ambicjami i planami. Tyle, że możemy działać razemuśmiech
    Cytuj
  • franusia 20 lis 2010, 15:56
    Ja wyszlam za mąż w wieku 19 lat. Wszyscy myśleli, że jestem w ciążywielki uśmiech Ale pierwsze dzeicko urodziłam prawie 4 lata później. I nigdy nie uważałam, że to za wcześnie.
    Cytuj
  • Filiposlaw 20 lis 2010, 17:31
    Mam koleżankę, która wyszła za mąż jak miała 20 lat, a jej siostra w wieku 21. Mają jeszcze jedną siostrę, ale ma dopiero 17 jak na razie. Ma jeszcze szanse pobić rekordprzymrużenie oka To wasze życie i sami wiecie czy jest za wcześnie czy nie.
    Cytuj
  • iwona_z 30 lis 2010, 14:55
    Jeśli to prawdziwa miłość, to i tak nic cię przed tym nie powstrzyma. Zresztą lepiej wziąć młodo ślub, niż zostać starym kawalerem czy starą panną.
    Cytuj
  • aneczka69 13 gru 2010, 21:10
    hmmm ja mam 19 lat i mam męża, 1 maja 2010 wzieliśmy ślub, po półtora roku znania sie, i jest fajnie w sumie zadnej rożnicy nie widze oprocz tego ze sypiamy razem w jednym łóżku, (a wczesniej nie bylo takiej opcji) wiaaaadome sa klutnie ale to male i zaraz nam przechodzi ale ja niczego nie zaluje i ani jednej chwili zawachania nie mialam. kochamy sie nad zycie uśmiech i niepotrafimy bez siebie zyć. Dodam ze strasznie mi pomaga sprzata, myje naczynia, robi mi rano śniadanko. CHŁOP JAK Z ROMANTYCZNEGO FILMU uśmiech ale mowi sie tak ze jak masz zawachania to zeby sie nie chajtać JAK KOCHA TO POCZEKA .
    Cytuj
  • kominek4 14 sty 2011, 16:44
    Jak dla mnie jest to bardzo młody wiek na ślub, ale wszystko zależy od tego jak bardzo się ludzie kochają i w jakim stopniu są dojrzali. Jeśli czujecie się ze sobą na prawdę świetnie, a do tego umiecie wspólnie rozwiązywać problemy to myślę, że taki wiek nie przeszkadzauśmiech
    Cytuj
  • Tre30n 14 sty 2011, 18:57
    O rany myślałem, że w dzisiejszych czasach to się nie zdarza, ślub w tak młodym wieku... Moja mama wyszła za mąż w wieku 19 lat i powtarza, że zazdrosci nam, że najpierw studiujemy, uczymy sie, mamy czas dla siebie, możemy podróżować i mprezować, a nie tak hop, skok w dorosłe odpowiedzialne życie prosto po szkole praktycznie...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum