Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe listwy przypodłogowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe listwy przypodłogowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Vesna 24 gru 2010, 11:59
    Witam wszystkich! Czy ktoś z Was ma może w domu białe (lub jasne) listwy przypodlogowe? Planujemy wkrótce remont, a mnie sie od dawna marzą takie białe listwy. Mąż mnie straszy, że będę ciągle ślęczeć na klęczkach ze szmatąprzymrużenie oka Chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście sa takie trudne w utrzymaniu?
    Cytuj
  • casia1980 24 gru 2010, 13:02
    Nie chcę Cie martwić, ale coś w tym jest. Moja siostra ciągle narzeka, a to ona bardzo chciała takie listwy. Mają je już od kilku lat i muszę przyznac, że wciąż wygląda to elegancko i zadbanie, ale to zasługa mojej siostry. Ona twierdzi, że własnie w kółko musi je myć! Ale może dlatego, że ma trójkę dzieci, dwa psy i męża, który w domu nie kiwnie palcem...
    Cytuj
  • 77henry 24 gru 2010, 16:28
    No niestety, ja też Ciebie nie zachęcę, bo mieliśmy takie listwy na starym mieszkaniu i co sobotę spędzałem godzinę na czyszczeniu... strasznie szybko sie brudza takie listwy. Lepiej to dobrze przemyślprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Vesna 24 gru 2010, 18:04
    Ojej tego się właśnie obawiałamsmutny no to mnie zmartwiliście, a tak mi się podobają białe listwy. Zarzekałam się, że będę takie mieć, ale teraz już nie wiem...
    Cytuj
  • casia1980 24 gru 2010, 21:51
    Bez przesady, porządne listwy sa z takiego tworzywa, że nie trzeba tego jakoś bardzo szorować, wystarczy przetrzeć i już! A że często, to cóż, i tak każde listwy sie brudzą, na ciemnych będzie bardziej widać kurz prawda? Zresztą raz na tydzień to chyba nie aż tak częstoprzymrużenie oka Ja też mam zamiar w nowym domu takie listwy zamontować i juz nikt mnie od tego nie odwiedziewielki uśmiech
    Nawet moja siostraprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 24 gru 2010, 23:12
    Ja też planuję białe listwy na wiosnę, ale zastanawiam się czy przy takich listwach musza byc biale drzwi? Bo ja mam drewniane, pobejcowane i nie dam rady wszystkich wymienić. Tylko boję sie, że to nie bedzie pasowało...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 24 gru 2010, 23:57
    Moim zdaniem ciemne drzwi można połączyć z białymi listwami, tylko całość (z kolorem ścian) musi tworzyć jakiś ładny zestaw. Tak żeby biały na listwach harmonizował z kolorem drzwi i ścian i dodatków. Widziałam gdzies ladny przedpokój w szarym beżu, do tego były białe listwy przy podłodze i suficie, sufit biały i właśnie ciemne drzwi oraz rama lustra i konsolka w tym samym kolorze jak drzwi. Na podłodze kafle imitujące trawertyn. Calość naprawdę pieknie się prezentowała.
    Cytuj
  • Manolito 25 gru 2010, 1:28
    Jak nie będzie pasował kolor drzwi do listew to można drzwi pomalować na biało, nie trzeba od razu wymieniaćuśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 25 gru 2010, 8:40
    U mnie się zaczęło własnie od białych drzwi, juz kupione czekająuśmiech Ale do tego koniecznie białe listwy muszą być, wtdy całość tworzy jakiś konsekwentny zestaw. Tylko szukam gdzie kupić takie listewki, bo to strasznie drogie! Może macie jakieś namiary na tanie listwy dobrej jakości?
    Cytuj
  • Paniusia 25 gru 2010, 9:14
    Nie przesadzałabym, że taka straszna robota z tym szorowaniem. Wystarczy przetrzeć gąbką z jakimś łagodnym detergentem i już! Jeśli się to robi regularnie to naprawdę łatwo schodzą zabrudzenia. A jaki efekt!uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum